Aktualitātes

2021. gada 30. jūlijā 16:17

Kompozītmateriāla auto motora aizsargi pret triecieniem un sāls un mitruma ietekmi

SIA R.L.M. pirmais un joprojām pieprasītākais produkts ir drošu, triecienizturīgu motora aizsargu (kartera aizsargi, transmisijas aizsargi) ražošana no kompozīta materiāliem. Uzņēmuma mājaslapas katalogā var izvēlēties dzinēja aizsargus visām iespējamajām automobiļu markām. 

2021. gada 30. jūlijā 10:17

IK PROJEKTS - inženieru komunikāciju tīklu projektēšana

Katrs nams sākas ar lietošanas mērķi, zemes gabalu un pirmajām ideju skicēm, tomēr ceļš līdz gatavai ēkai ir ļoti grūts, atbildīgs un darbietilpīgs.

2021. gada 29. jūlijā 17:01

Piepildītas noliktavas un efektīvas darbavietas ar SIA LAADUR BALTIC

SIA Laadur rūpīgi izzina katra uzņēmuma vajadzības, komplektē un piegādā iekārtas vislabākajā cenas un kvalitātes attiecībā, sniedzot izvēles iespējas starp vairāku pārbaudītu un uzticamu ražotāju iekārtām, nodrošinot pilnu projekta ciklu – no pirmās konsultācijas līdz izcilam pēcpārdošanas servisam.

2021. gada 28. jūlijā 17:27

Putekļu sūcēji efektīvai cīņai ar putekļiem. Kādu izvēlēties?

Interesējies par putekļu sūcēja iegādi? Ieskaties Husqvarna officiālajā mājaslapā www.husqvarna.com un atrodi nepieciešamo informāciju!

2021. gada 27. jūlijā 15:34

Graudu kulšanas sezona ir sākusies!

Kad raža ir nokulta, aktuāls ir jautājums par to, kā graudus kaltēt – izvēlēties kaltēt pašam vai izmantot ārpakalpojumu no cita uzņēmuma. Vislabākais risinājums, protams, ir sava kalte. Ja pasūtīsi marķēto dīzeļdegvielu savai kaltei pie SIA “Nafta LV”, vari būt drošs, ka pasūtītā degviela tiks piegādāta pilnā apjomā norādītajā laikā un vietā.

2021. gada 27. jūlijā 12:12

SABiLex — biroja telpas, telpu noma

Pieredzējis un uz attīstību virzīts nekustamo īpašumu uzņēmums SABiLex piedāvā biroja telpas nomai  biroju centrā Bieķensalas Biroji, Krasta Biroji, Neretas Biroji un Graudu Biroji. 

2021. gada 27. jūlijā 11:49

Copy Pro – uzlīmju druka, ielūgumu izgatavošana, skrejlapu druka

Copy Pro ir lielisks atbalsts svinību un pasākumu organizēšanas procesā – Copy Pro klientiem piedāvā izgatavot unikālus, personalizētus ielūgumus, uzlīmes visdažādākajās krāsās, kā arī augstākās kvalitātes skrejlapas.

2021. gada 26. jūlijā 17:32

"For Event" – specefekti, skaņas un gaismas tehnika.

“For Event” pasākumu tehnikas nomas veikals piedāvā plašu specefektu klāstu privātiem, korporatīviem un publiskiem pasākumiem, kā arī veic tehnikas instalācijas darbus dažāda veida iestādēs – bāros, restorānos, tirdzniecības vietās, stadionos, mācību iestādēs un citos objektos.

2021. gada 26. jūlijā 15:00

"Maziņš kā jūra" – pirmsskolas izglītības iestāde Pārdaugavā

Privātais bērnudārzs "Maziņš kā jūra" tika radīts ar mērķi nodrošināt bērnam mīlestības pilnu vidi, kur augt un attīstīties saskaņā ar savu unikālo iekšējo būtību, jau no agrās bērnības apzināties savus talantus un spējas, kā arī mācīties veidot veselīgas un cieņpilnas attiecības gan ar bērniem, gan ar pieaugušajiem.

2021. gada 21. jūlijā 10:32

Vai PVC logi der visām mājām un dzīvokļiem?

Lai iegādātos mājai piemērotus logus un saņemtu piedāvājumu par to piegādi, uzstādīšanu un apdari, sazinieties ar SIA Eirodurvis – uzņēmumā darbinieki labprāt konsultēs jūs par visiem, ar logiem saistītajiem jautājumiem, ieteiks labākos risinājumus un sniegs detalizētāku informāciju par izmaksām, papildu darbiem un izstrādes laiku.

2021. gada 20. jūlijā 17:00

„B-12” SIA – kvalitatīva mīksto mēbeļu ražošana, mēbeļu pārvilkšana

Jau vairāk kā piecpadsmit gadus „B12” SIA nodarbojas ar mīksto mēbeļu ražošanu pēc pasūtījuma. Uzņēmuma klienti ir gan viesnīcas un restorāni, gan biroji un citas sabiedriskās iestādes (Latvijas TV3 ieskaitot).

2021. gada 16. jūlijā 15:00

PĀRBAUDĪTS RISINĀJUMS NELIELĀM MĀJSAIMNIECĪBĀM – KANALIZĀCIJAS TVERTNE

Lai arī katras saimnieces sapņi par māju sākas ar jumta krāsu, logu dizainu un krāšņu puķu dobi pagalmā, visbiežāk mājas projektēša un celtniecība sākas ar komunikāciju plānošanu.

2021. gada 15. jūlijā 10:00

SIA „Demiurg” – jumta segumi, jumtu drošības produkti, nestandarta skārda izstrādājumi

Ja esiet nolēmis iegādāties vai uzcelt māju, viena no svarīgākajām lietām, par kuru būtu jādomā jau laicīgi, ir jumta segums. Ja māja ir iegādāta jau uzceltā veidā, būtu nepieciešams veikt uzmanīgu jumta apsekošanu, lai novērtētu esošā jumta stāvokli.

2021. gada 13. jūlijā 10:00

SIA “Medkos” – darba drošība, darba vides sakārtošana, darba drošības instruktāžas

Darba drošība ir svarīgs elements ne tikai dažādu bīstamu darbu veikšanā, bet arī ofisa darbā. Tāpat kā bīstamu vai fiziski smagu darbu veikšanā, tā arī ofisa darbā ir sava specifika, kurai nepieciešams pievērst pastiprinātu uzmanību.

2021. gada 13. jūlijā 09:39

“Junkors” filtri – filtri dzeramajam ūdenim

Krāna ūdens ne vienmēr ir derīgs lietošanai bez papildu ūdens attīrīšanas. Precīzu vērtējumu par jūsu mājsaimniecībā pieejamā ūdens kvalitāti sniegs laboratoriskie izmeklējumi. Ātrs un ekonomisks veids, kā uzlabot ūdens kvalitāti, ir ūdens attīrīšana ar ūdens filtriem.

2021. gada 9. jūlijā 14:30

Kā atvieglot grāmatvedības organizēšanu uzņēmumā?

Confidentum grāmatvedības profesionāļu komanda pielāgos savus esošos pakalpojumus, lai nodrošinātu jebkura augošā uzņēmuma vajadzības. Grāmatvedības uzņēmums sniedz pakalpojumus, kas palīdz izveidot pareizu uzskaites un grāmatvedības praksi, izmantojot efektīvus pieejamos tehnoloģiskos rīkus, kas palīdz veikt ikmēneša uzdevumus, optimizēt nodokļus.

2021. gada 8. jūlijā 10:00

Pretslīdes materiāli “Tyregrip”: labākais risinājums drošībai uz ceļa

Cieņpilna un uzmanīga attieksme pret apkārtējiem vienmēr nes labus augļus arī tad, kad runa ir par ceļa satiksmes drošību. Pat ja esi pārliecināts, ka tev ir priekšrocība, ir ieteicams izvērtēt un pārliecināties par vispārējo situāciju uz ceļa

2021. gada 8. jūlijā 10:00

Filtrēts ūdens: tavai veselībai un dabai draudzīgs risinājums

Nenoliedzami, ir situācijas, kad nopirkt ūdeni veikalā ir labākais un vienīgais šī brīža risinājums. Ja nomāc slāpes karstā dienā vai kādā neplānotā ceļojumā – plastmasas pudelīti ar dzeramo ūdeni var atrast jebkurā pārtikas veikalā, to ir viegli paķert līdzi ceļā,un tā neaizņem daudz vietas somā.

2021. gada 6. jūlijā 15:53

Dutybox sadzīves ķīmija atbildīgam un dabai draudzīgam patēriņam

Dutybox.lv interneta veikalā var iegādāties mājas uzkopšanas līdzekļus  virtuves tīrīšanas un trauku mazgājamos līdzekļus, tualetes, vannasistabas un grīdas uzkopšanas līdzekļus, kā arī logu tīrīšanas, veļas mazgāšanas un universālos mazgāšanas līdzekļus.

2021. gada 6. jūlijā 10:00

Tvaika gludināšanas stacijas un sistēmas – ērts palīgs apģērba kopšanā

Ja vēlaties atvieglot savu ikdienu un iegādāties mājsaimniecības palīgu veļas kopšanai, apmeklējiet interneta veikalu 220.lv! Tieši te gludināšanas stacijas un sistēmas pieejamas plašā sortimentā un par izdevīgām cenām! 

2021. gada 5. jūlijā 17:59

Kapu labiekārtošana Jēkabpilī tuvinieku piemiņai un pateicībai

SIA “Kantiņi” izgatavo kapu apmales, kapu pieminekļus, akmens soliņus un citus akmens izstrādājumus, kā arī piedāvā kapu kopšanas pakalpojumus.

2021. gada 5. jūlijā 17:37

Auto noma – brīvība ceļojumos un ikdienas gaitās

Auto noma sniedz virkni priekšrocību, jo tā ir iespēja baudīt sava veida brīvību un neatkarību ne tikai ceļojumos, bet arī ikdienas gaitās – vairāk par PRIME AUTO auto nomu var uzzināt vietnē primeauto.lv.

2021. gada 2. jūlijā 12:53

Kā izvēlēties monitoru

Viss par monitoriem  kam pievērst uzmanību, izvēloties sev jaunu monitoru!

2021. gada 30. jūnijā 13:05

Ski-Box.lv – inventārs skrituļslidošanai un golfam

Nekavējies un padari šo vasaru par neaizmirstamu piedzīvojumu – dodies uz Ski-Box veikaliem un izvēlies īsto inventāru, lai jau rīt kopā ar ģimeni varētu baudīt kopā būšanu un brīnumskaisto vasaru. 

2021. gada 29. jūnijā 15:00

GARDUMGARDI svētku galdi

GARDUMGARDI piedāvā uzņemties visas rūpes par gardiem ēdieniem un skaisti klātiem galdiem gan privātos, gan arī korporatīvos pasākumos. Uzņēmums apkalpo svētku banketus gan savās telpās, gan arī klāj galdus izbraukuma banketos jebkurā klienta izvēlētā vietā Latvijā. 

2021. gada 28. jūnijā 18:25

Kas ir jāzina, iegādājoties PVC logus un durvis?

REHAU piedāvā iegādāties logus un durvis, kas ir izgatavoti no augstas kvalitātes PVC profiliem Eiropas rūpnīcās. Sazinies ar REHAU un vari būt drošs, ka tev tiks piemeklēts labākais logu risinājums tavai mājai! 

2021. gada 22. jūnijā 12:45

Domā divus soļus uz priekšu un uztici savas mājas kanalizācijas sistēmas izbūvi profesionāļiem!

Lai mājās nepieciešama tehniskajām prasībām atbilstoša kanalizācijas izbūve, kas garantē kvalitatīvu ūdens attīrīšanu un drošību apkārtējai videi, uzticieties profesionāļiem – August Latvia Serviss.

2021. gada 22. jūnijā 10:25

5 nozares ekspertu padomi, kas jāņem vērā pirms videonovērošanas sistēmas iegādes

Plānojot videonovērošanas sistēmu uzlabojumus vai nomaiņu, ir būtiski vērsties pie nozares ekspertiem, lai uzzinātu vairāk par drošības sistēmu tehnoloģiskajām iespējām un to funkcionalitāti visdažādāko drošības risku novēršanai, ar kuriem šodien saskaras uzņēmumi un organizācijas. Uzzini 5 svarīgākos jautājumus, kurus uzdot nozares ekspertam pirms videonovērošanas sistēmas iegādes vai uzlabošanas!

2021. gada 22. jūnijā 09:25

Labākās mūsdienu tehnoloģijas no Latvijas ražotājiem

Latvijā gan govju lielfermas, gan mazās mājsaimniecības vēlas optimizēt slaukšanas procesu, lai iegūtu lielāku produkcijas apjomu, vienlaikus samazinot laika un citu resursu patēriņu. Šādam nolūkam var izmantot SIA LARTA 1 ražoto slaukšanas inventāru, kas ir paredzēts lietošanai dažādas jaudas fermās.

2021. gada 21. jūnijā 15:15

Tīra un sakārtota vide ir jūsu labsajūtas pamats

Neskaitāmi pētījumi pierāda, ka apkārtējā vide ne tikai atspoguļo cilvēka iekšējo stāvokli, bet arī būtiski ietekmē viņa fizisko un emocionālo veselību. Telpa, kurā valda haoss un nekārtība, var ievest savas korekcijas attiecībās starp darba kolēģiem, klientiem vai ģimenes locekļiem. Savukārt pārmaiņas ierastā dzīves ritmā bieži vien sākas tieši ar tīrīšanas darbiem, telpas izkārtojuma pārplānojumu vai pat ģenerālo remontu.