Aktualitātes

2022. gada 23. maijā 16:00

Fakti par filtrētu ūdeni, kurus tu nebūsi dzirdējis!

Vai zinājāt to, ka ūdens filtrēšanas sistēmas tika izmantotas jau pirms mūsu ēras? Kur tika izgudrots pirmais patentētais ūdens filtrs? Noskaidrosim interesantus faktus par filtrētu ūdeni kopā ar Junkors filtriem! 

2022. gada 20. maijā 12:51

Vai tiešsaistes sporta spēles jebkad tiks iekļautas Olimpiskajās spēlēs?

Ideja par e-sporta iekļaušanu Olimpiskajās spēlēs nav tik absurda, kā šķiet pirmajā mirklī. Rakstā aplūkosim esošo situāciju un, iespējams, nonāksim pie negaidīta rezultāta. 

2022. gada 20. maijā 12:42

Kāršu spēļu vēsture

Kārtis ir viens no populārākajiem spēļu veidiem jau kopš seniem laikiem. Populārākās kāršu spēles laika gaitā turpina mainīties, tāpēc jānoskaidro, kāds ir bijis kāršu spēļu aizsākums.

2022. gada 19. maijā 16:34

Masāžas procedūras Rīgā – enerģijai, relaksācijai un spēku atjaunošanai

Ja ir pienācis laiks piešķirt sev kaut pavisam nelielu atvaļinājumu un nodot sevi prasmīgu masāžas un SPA procedūru meistaru rokās, nāciet uz skaistuma un veselības studiju Elien SPA – tā ir vieta, kur pavadītais laiks un saimnieku sirdssiltā attieksme ļaus uz brīdi aizmirst apkārt notiekošo. 

2022. gada 19. maijā 14:09

Mitrs gaiss var negatīvi ietekmēt jūsu veselību!

Ir svarīgi rūpēties, lai vide, kurā jūs dzīvojat, ir ne tikai estētiski skaista, bet arī nekaitētu jūsu veselībai. Ikvienā mājā būtu jāizvērtē esošais iekštelpu klimats un faktori, kas to ietekmē. Ventilācijas sistēmas neesamība vai nepiemērotas ventilācijas sistēmas uzstādīšana mājā var veicināt mitruma uzkrāšanos, pasliktināt gaisa kvalitāti un veicināt pelējuma veidošanos.

2022. gada 13. maijā 12:41

Droša braukšana arī vasarā!

Mēs daudz un dikti runājam par ziemas riepu nozīmi drošā braukšanā, bet piemirstam, ka arī vasaras riepām ir jābūt atbilstošām un kvalitatīvām. Vasaras riepas tiek ražotas tā, lai karstos laika apstākļos tās saglabātu maksimālu saķeri ar ceļa segumu.

2022. gada 9. maijā 11:20

Saules enerģija – ko Latvija var mācīties no kaimiņiem Igaunijā?

“Sunergia” aicina neatlikt sarunu par sava saules enerģijas parka izveidi, jo tagad ir īstais laiks rīkoties. Lai uzzinātu par labāko risinājumu pašam vai savam uzņēmumam, aicinām sazināties ar “Sunergia” speciālistiem. 

2022. gada 6. maijā 16:39

Pārvietoties ar komfortu

Automašīna jau sen vairs nav tikai pārvietošanās līdzeklis no punkta A uz punktu B, jo ikvienam no mums ir svarīgi pārvietoties ar komfortu. Bet – kāds ir svarīgākais aprīkojums automašīnai, kas palīdz mums pārvietoties ar komfortu, un kam būtu jāpievērš uzmanība, iegādājoties auto vai izvēloties nomas auto? 

2022. gada 3. maijā 12:10

Bērnu un jauniešu nodarbināšana vasaras periodā

Straujiem soļiem tuvojas vasara, kad darba tirgū aktīvi iesaistās jaunieši, kuriem ir vasaras brīvlaiks. Jauniešu nodarbinātība ir ierasta prakse, jo jaunieši labprāt vasaras laikā izvēlas izmantot iespēju nopelnīt naudu, lai iegādātos kādu sen kārotu lietu, kā arī iegūt praktisko darba pieredzi, kā arī vasarā darba devējiem ir nepieciešamas papildus darbarokas gan lauksaimniecība, gan aktīvajā tirdzniecībā.

2022. gada 3. maijā 12:01

Ceļa horizontālie apzīmējumi satiksmes drošībai

Ceļu horizontālie apzīmējumi, tāpat kā ceļa zīmes, ir nepieciešami, lai nodrošinātu satiksmes dalībnieku drošību un organizētu satiksmi. Vispopulārākie horizontālie apzīmējumi uz ceļiem ir līnijas, bultas, simboli un citas, ne mazāk svarīgas, norādes, kas nosaka satiksmes režīmu un kārtību. Latvijā ceļu horizontālie apzīmējumi ir baltā un dzeltenā krāsā. Horizontālie apzīmējumi tiek izmantoti ne tikai uz ceļu un veloceliņu marķēšanai, bet arī autostāvvietās, ceļu būves un celtniecības nozarēs, kā arī noliktavu un ražošanas zonu marķēšanā un uzņēmumu teritoriju labiekārtošanas darbu veikšanā. Neatkarīgi no marķēšanas krāsas izmantošanas nolūka galvenais kvalitātes nosacījums, kas jāņem vērā, ir krāsas ilgnoturība, lai panāktu, ka horizontālie apzīmējumi ir nodilumizturīgi un pēc pāris mēnešiem nebūs jāveic pārkrāsošana.

2022. gada 3. maijā 11:52

SVARĪGĀKS PAR PAMATAKMENI - KVALITATĪVS BŪVPROJEKTS

Resursu un būvmateriālu cenām strauji pieaugot, arvien lielāka atbildība gulstas arī uz projektētāju pleciem – ja vien projekts nav dekoratīvs elements bezatbildīgu pasūtītāju plānos. Ar visu materiālu sadārdzinājumu  projektēšanas cenas parasti nepārsniedz 20 daļu no būvniecības izmaksām, taču kvalitatīvs būvprojekts atbildīgam un ieinteresētam pasūtītājam ir garantija, ka būvdarbi iekļausies laikā un budžetā, cik nu tas šajā pārmaiņām bagātajā laikā vispār ir iespējams, un būve kalpos paredzētajam mērķim. 

2022. gada 27. aprīlī 11:09

Profesionāls interjera dizains arī tavā mājā

Salons SIENA ir viens no pieredzes bagātākajiem interjera saloniem Latvijā. Salona profesionālie konsultanti ne vien pārzina produktu tehnisko specifikāciju, bet arī palīdzēs jums izveidot gaumīgus un elegantus dizaina risinājumus jūsu mājām.

2022. gada 22. aprīlī 16:08

Iestūrē vasaras piedzīvojumus ar nomas auto no Riga Car Rent!

RIGA CAR RENT piedāvā plašu auto izvēli un palīdzēs piemeklēt klientam ideāli piemērotu mašīnu par pieņemamu cenu. Auto nomas pakalpojumi ir vienkārši, saprotami un fiksēti. Uzņēmuma piedāvājumā ir auto noma Rīgas lidostā un Rīgā un ilgtermiņa auto noma.

2022. gada 22. aprīlī 10:30

ĪSTU STEIKU BAUDĪŠANAS VAKARI – SVĒTKI DVĒSELEI UN MIESAI

Divi gadi pagājuši dažādos ierobežojumos un liegumos, taču daudzu uzņēmēju cerība, ka pēc pandēmijas atsāksies iepriekš ierastā dzīve, nav piepildījusies. Arī izmeklētas gaļas veikals – ēstuve MANZO GASTRO BUTCHER SHOP https://www.manzo.lv/  jeb MANZO GASTRONOMS turpina darbu uz Ukrainas kara fona.

2022. gada 21. aprīlī 13:15

Saules paneļi – nākotnes enerģija

SIA IMRE piedāvā augstas kvalitātes saules paneļu uzstādīšanu visā Latvijas teritorijā.

2022. gada 21. aprīlī 09:42

Kā izvēlēties piemērotākās riepas savam auto?

Laiks iegādātais labas riepas vasarai? Ieskatieties "MMK Riepu Serviss" piedāvājumā, kur atradīsiet gan vasaras, gan ziemas, kā arī vissezonas riepas.

2022. gada 20. aprīlī 09:12

SUNERGIA skaidro, kāpēc ir svarīgi palielināt invertora jaudu

SUNERGIA ir atjaunojamās enerģijas risinājumu uzņēmums, kas plāno, projektē un uzstāda saules enerģijas parkus uzņēmumiem un mājsaimniecībām. Mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu sākot ar dokumentu sagatavošanu, saules paneļu parka projektēšanu, apstiprināšanu, būvniecību un apkopi.

2022. gada 19. aprīlī 17:36

Mīļāk vairs nevar būt: izvēlamies plīša rotaļlietas

Mūsdienu rotaļlietu ražotāji piedāvā ļoti lielu šāda veida preču izvēli – ieskaties un izvēlies savam bērnam piemērotāko zalando.lv! 

2022. gada 14. aprīlī 14:24

Pašvadīta mācīšanās jau bērnudārzā!

Ikvienam bērnam ir motivācija jeb virzītājspēks apgūt jaunas lietas un mācīties. Skolotāju un vecāku galvenais uzdevums ir stiprināt šo motivāciju, lai bērns ticētu sev un savai varēšanai. Pēdējos gados aizvien vairāk mēs dzirdam par bērna vadītu mācīšanās procesu, bet ko īsti nozīme šis termins?

2022. gada 11. aprīlī 14:34

Kā noliktavā izvietot vairāk?

Pareizs noliktavas plānojums, kas palielina uzglabāšanas blīvumu, ļaus strādāt ilgtspējīgi, efektīvi un ar mazākām izmaksām. SIA “Laadur Baltic” komplektē un piegādā iekārtas vislabākajā cenas un kvalitātes attiecībā.

2022. gada 11. aprīlī 11:06

Veselību nepārdod aptiekā. Kur to atrast?

Veselība katram ir citādāka, nekad nebūs visiem derīga vienota veselības modeļa vai visiem vienas tabletes vienādiem simptomiem. Tieši šādiem nolūkiem attīstās preventīvā Lifestyle medicīna ar integratīvo pieeju cilvēkam kā vienotam veselumam.

2022. gada 5. aprīlī 08:54

Kabatu filtru priekšrocības

SIA FILTRI ir Latvijas vadošais ventilācijas gaisa filtru ražotājs. Uzņēmums piedāvā gaisa filtrus gan sadzīviskām vajadzībām, gan industriālām vidēm. 

2022. gada 1. aprīlī 13:31

Ugunsdrošas durvis: ko par tām vērts zināt?

Ieskatieties uzņēmuma M-Lux piedāvājumā, kur atradīsiet dažādu veidu  durvis plašā izvēlē. Visas ugunsdrošās durvis ir sertificētas un atbilst augstākajiem ugunsdrošības standartiem. 

2022. gada 31. martā 17:03

Teritorijas sakopšana – ātri un vienkārši!

Līdz ar astronomiskā pavasara iestāšanos lauksaimniekiem ir sākusies aktīvā darba sezona. Viens no pirmajiem darbiem, kas ir jāpaveic, ir saimniecības teritorijas sakopšana.

2022. gada 30. martā 16:48

Tuvojas Māmiņdiena 2022: kā sagatavot skaistu pārsteigumu?

Plānojot, kāda šogad būs Māmiņdiena un apsveikumi jūsu māmiņai, izmantojiet sagatavotos padomus kā ieskatu dažādām Māmiņdienas svētku svinībām. Lai izdodas!

2022. gada 29. martā 11:23

Kā izvēlēties mēbeles virtuvei?

Ja vēlaties unikālas, tieši jūsu prasībām un virtuvei piemērotas mēbeles, ieskatieties citasmebeles.lv! Šeit var izvēlēties skaistas un funkcionālas virtuves mēbeles pēc pasūtījuma. 

2022. gada 25. martā 17:50

Apkures veidi

Kādi ir populārākie apkures veidi, un kā tie atšķiras viens no otra? Par to vairāk šajā rakstā. 

2022. gada 23. martā 11:44

Pasaules Miega dienā aicinām pievērst uzmanību sava miega kvalitātei!

Martā visā pasaulē atzīmē Pasaules Miega dienu, šīs dienas mērķis ir informēt sabiedrību par veselības problēmām, kuras izraisa kvalitatīva miega trūkums.

2022. gada 23. martā 10:47

SIA Kompozītmateriāli – GURIT oficiālais pārstāvis Baltijā

SIA Kompozītmateriāli ir lielākais kompozītmateriālu tirgotājs Baltijas un Skandināvijas valstīs. Mums ir svarīga nepārtraukta izaugsme un attīstība, tādēļ mēs ik dienu strādājam pie tā, lai nodrošinātu saviem klientiem aizvien plašāku produkcijas klāstu.

2022. gada 21. martā 17:17

Kādu masāžas veidu izvēlēties – iesaka pieredzējuši meistari

Pašā Rīgas sirdī, Kaļķu ielā 7, atrodas skaistuma un veselības studija Elien SPA – burvīga oāze, kur pavadītais laiks un saimnieku sirdssiltā attieksme ļaus uz brīdi aizmirst apkārt notiekošo.