Aktualitātes

2023. gada 6. janvārī 16:56

Lielvārdes novada Valodu centrs aicina apgūt valodas!

Lielvārdes novada Valodu centrs piedāvā angļu valodas apmācības grupām, privātstundas, kā arī vācu valodu iesācējiem. 

2023. gada 4. janvārī 16:44

Velosipēdi – izvēles daudzveidība

Velosipēdi ir paredzēti dažādiem ceļa segumiem, vajadzībām un braukšanas stilam. Pareizi izvēloties velosipēdu, ar to būs ne tikai viegli un ērti braukt, bet arī varēsiet pilnībā izbaudīt visas priekšrocības, ko tas var sniegt. Kas ir vissvarīgākais, izvēloties velosipēdu? 

2023. gada 3. janvārī 11:20

Darba drošība ziemā

Ziema ir izaicinājumu pilns laiks tiem darbiniekiem, kas strādā ārpus telpām, bet no traumām nav pasargāti arī tie darbinieki, kuru ikdiena paiet ofisos vai ražošanas telpās.

2023. gada 3. janvārī 11:04

Vai tavam jumtam vajag sniega barjeras?

Latvijas iedzīvotāji iedalās divās daļās – vieni ar sajūsmu gaida pamatīgu sniega kārtu un nevar vien sagaidīt, kad varēs doties izbaudīt ziemas priekus, bet otri gadu no gada cer, ka sniega nebūs, jo liela sniega kārta nozīmē sniega šķūrēšanu, netīrītus ceļus un apsnigušu auto.

2023. gada 3. janvārī 10:51

Vai zināji, ka ciets ūdens ietekmē tavas ādas veselību?

Mēs visi zinām, ka ciets vai kaļķains ūdens var saīsināt sadzīves tehnikas mūžu, tādēļ mēs regulāri rūpējamies par sadzīves tehniku, izmantojot veikalos pieejamos līdzekļus atkaļķošanai. Diemžēl daudz retāk mēs aizdomājamies, ka ne tikai sadzīves tehnika cieš no cieta ūdens, bet arī mūsu āda.

2022. gada 29. decembrī 10:39

Piemērotākā pretblaugznu šampūna izvēle

Aptiekās un skaistumkopšanas preču veikalos ir pieejams plašs un daudzveidīgs pretblaugznu šampūnu klāsts, kas savstarpēji atšķiras gan pēc aktīvajām sastāvdaļām, gan šampūna funkcijām. Kā izvēlēties sev visatbilstošāko produktu ar labāko cenas un kvalitātes attiecību?

2022. gada 28. decembrī 14:51

Kāpēc ir nepieciešams izlīdzināt sejas krāsu?

Gadi atspoguļojas ādas stāvoklī: parādās vecuma plankumi, apsārtums, mīmikas krunciņas, sejas ovāls zaudē savu agrāko formu. Lai atrisinātu vai labotu šīs problēmas, pietiek ar sejas krāsas izlīdzināšanu – noskaidrosim, kādos veidos var izlīdzināt ādas toni!

2022. gada 23. decembrī 16:24

Pārsteidziet savus klientus un sadarbības partnerus ar vasaras dāvanām

Viens no labākajiem veidiem, kā parādīt klientiem un sadarbības partneriem, ka jums tie ir svarīgi, ir nosūtīt viņiem pateicības dāvanas. Daži padomi, kā izvēlēties vislabāko un praktiskāko dāvanu!

2022. gada 23. decembrī 15:52

SyncMe sadarbības partneru tīklam ir pievienojies Apple Maps

Tagad ikviens SyncMe klients var ērti un vienkārši koplietot sava uzņēmuma jaunāko informāciju ar Apple Maps un būt pieejams ikvienam klientam, kas izmanto Apple produktus.

2022. gada 23. decembrī 12:29

Kurbads kravas auto serviss ver durvis jauniem klientiem

Automašīnu transporta un loģistikas uzņēmums “Kurbads” ir sasniedzis nozīmīgu attīstības mērķi – uzņēmuma grupas DBC jeb “Daugavas Biznesa Centrs” turpmāk strādās kā “Kurbads” kravas auto serviss.

2022. gada 22. decembrī 13:20

Lai sūtījums nonāk īstajās rokās: Kā vienkārši un ātri noskaidrot pasta indeksu?

Par spīti informācijas tehnoloģiju straujajai attīstībai, pasta pakalpojumi nav zaudējuši savu aktualitāti un vēl joprojām tiek aktīvi izmantoti, kad nepieciešams nosūtīt vēstuli vai paku. Taču, lai to varētu izdarīt, nepieciešams zināt pasta indeksu – ikvienas adreses būtiskāko sastāvdaļu, kas palīdz nodrošināt kvalitatīvus pasta pakalpojumus un saprast precīzu atrašanās vietu, kur sūtījumu nogādāt. Pasta indekss ļauj ne vien pareizi aprēķināt piegādes izmaksas, bet arī izvairīties no pārpratumiem, kad sūtījums tiek piegādāts uz pavisam citu adresi.

2022. gada 21. decembrī 11:00

Kā uzlabot biznesa rezultātus par 160%?

Ikvienam uzņēmumam – neatkarīgi no tā, vai tas ir jauns, vai darbojas jau ilgāku laiku, – ir vēlme būt atpazīstamam, pieprasītam, un, protams, gūt stabilu peļņu, kas kalpotu par pamatu uzņēmuma tālākai attīstībai un biznesa ieceru īstenošanai. Taču pat pieredzes bagātākie un veiksmīgākie uzņēmumi savas darbības laikā mēdz saskārties ar dažādiem izaicinājumiem, kas liek pārskatīt līdzšinējo biznesa stratēģiju un meklēt arvien jaunas iespējas, kā uzrunāt un pārliecināt klientus, īpaši šobrīd, kad sarežģītā ģeopolitiskā situācija un no tās izrietošās krasi pieaugošās energoresursu, izjemateriālu, preču un pakalpojumu cenas būtiski ietekmē daudzu uzņēmumu finansiālo situāciju un attīstību.

2022. gada 21. decembrī 10:18

Purinova – profesionāli risinājumi būvniecībā un auto rūpniecībā

SIA Kompozītmateriāli ir ieguvusi vēl vienu uzticamu sadarbības partneri, un šobrīd mēs esam oficiālais Purinova pārstāvis Latvijā. Purinova ir uzņēmums, kas nodarbojas ar poliuretāna siltināšanas putu sistēmu PURIOS ražošanu.

2022. gada 21. decembrī 09:52

Kādēļ ir nepieciešams namu apsaimniekotājs?

Profesionāls un atbildīgs namu apsaimniekotājs ar mūsdienīgu pieeju un zināšanām ne tikai parūpēsies par jūsu ēkas apsaimniekošanu, bet darīs visu iespējamo, lai paaugstinātu ēkas vērtību un nodrošinātu jums un jūsu ģimenei drošu un sakārtotu vidi. 

2022. gada 20. decembrī 16:26

Auto īpašnieku nedienas ziemā

Nav noslēpums, ka ziema, sniegs un sals rada ne mazums neērtību šoferiem. Ziemas laikā mēs varam aizmirst par celšanos pēdējā brīdī, lai ātri izdzertu kafiju, iekāptu mašīnā un dotos uz darbu, jo ir jāatvēl laiks auto notīrīšanai no sniega, vējstikla atkausēšanai un mašīnas iesildīšanai.

2022. gada 20. decembrī 16:09

Flīzes un parkets – perfekts risinājums noteiktām grīdas zonām

Bieži vien klienti mums jautā – vai ir droši ieklāt parketu zonās, kas regulāri tiek pakļautas mitrumam, piemēram, pie ieejas mājā, pie izlietnēm vai vannasistabā? Atbilstoši kopts parkets nezaudēs savas kvalitatīvās īpašības ieklāts zonās, kas tiek pakļautas regulāra mitruma iedarbībai, tomēr mēs vienmēr klientiem aicinām izvērtēt, vai parkets šajās telpās būs viņu ģimenei piemērotākais risinājums.

2022. gada 19. decembrī 11:02

Latvijas iedzīvotājiem pieejams jauns pasta indeksa resurss – Pastaindekss.lv

Latvijas iedzīvotājiem tagad ir pieejams jauns bezmaksas tiešsaistes meklētājs, kas sniedz ātru un precīzu informāciju par pasta indeksu. 

2022. gada 15. decembrī 10:13

Funkcionālas dāvanas bērniem svētkos

STENDERS produktu klāstā ir vairākas kolekcijas un produkti, kas īpaši veidoti bērniem, tāpēc lasi tālāk, kādas idejas dāvanām piedāvā STENDERS!

2022. gada 9. decembrī 11:00

Kā tavam uzņēmumam var palīdzēt biznesa uzziņu portāls ZL.LV?

Lai uzlabotu uzņēmuma darbības rezultātus un sasniegtu iecerētos biznesa mērķus, ļoti būtiska nozīme ir klientiem, sadarbības partneriem un investoriem. Jo vairāk lojālu un ilggadēju klientu, kam ir tuvas tava uzņēmuma vērtības un kas dod priekšroku tieši tevis piedāvātajiem produktiem vai pakalpojumiem, turklāt labprāt tos iesaka arī citiem, – jo lielākas iespējas biznesa izaugsmei. 

2022. gada 8. decembrī 11:05

Dakter, es slikti guļu!

“Dakter, es slikti guļu,” ar šādu frāzi visbiežāk sākas konsultācija pie miega speciālista. Gandrīz 90% gadījumos pacientu sūdzības ir par grūtībām iemigt, biežas pamošanās epizodes naktī, noguruma un nespēka sajūta nākamajā dienā, kas negatīvi ietekmē dzīves kvalitāti, darba spējas, emocionālo stāvokli un attiecības ar citiem cilvēkiem.

2022. gada 8. decembrī 10:17

5 idejas oriģinālai Ziemassvētku dāvanai!

Copy Pro mājaslapā jūs atradīsiet neskaitāmas mīļas, jautras, smieklīgas un nopietnas dāvanas saviem draugiem, kolēģiem un ģimenes locekļiem. Lai jums atvieglotu izvēli, Copy Pro komanda šogad ir izveidojusi savu personalizēto dāvanu TOP 5!

2022. gada 7. decembrī 16:51

PREMARK termoplastiskais ceļa marķējums

Viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ mūsu klienti izvēlas tieši PREMARK marķēšanas materiālu, ir tā izturība, kas ievērojami pagarina marķējuma lietošanas laiku un nepieciešamo ceļa marķējuma atjaunošanas periodu. PREMARK ir termoplastisks ceļu marķēšanas izstrādājums ar paaugstinātām redzamības, izturības un atstarojošajām īpašībām, kas ir gatavs tūlītējai lietošanai.

2022. gada 7. decembrī 10:43

Kardāna veiktspēja nosaka pareizu lauksaimniecības tehnikas darbību

Kardāns ir viens no svarīgākajiem mehāniskajiem mezgliem lauksaimniecības tehnikai, kas pārnes jaudu no traktora uz darba agregātu. Lauksaimniecībā ir svarīgi, lai visa tehnika un rezerves daļas būtu drošas, viegli lietojamas, kvalitatīvas un lai tām būtu nepieciešama minimāla apkope.

2022. gada 7. decembrī 10:32

Vērtībās balstītu ieradumu veidošana pirmsskolā

Šis ir ļoti piesātināts un saspringts laikmets, kad šķiet – pat laiks rit nedaudz ātrāk nekā pirms gadiem 20. Modernās tehnoloģijas ir atvieglojušas mūsu dzīvi, bet tajā pašā laikā arī padarījušas mūsu dzīves ritmu straujāku un emocionāli saspringtāku.

2022. gada 5. decembrī 14:10

Mikroviļņu krāsns – cik kaitīga tā patiesībā ir?

Cik gan ērta ir iespēja iepriekš sagatavotu maltīti uzsildīt, nepavadot virtuvē ilgu laiku! Mikroviļņu krāsns ir viena no tām ierīcēm, kas mums dāvā šo iespēju. Taču vēl aizvien ir daudz mītu par šīs krāsns ietekmi uz cilvēku veselību. Šajā rakstā apskatīsim, vai tiešām mūsdienu mikroviļņu krāsnis ir kaitīgas veselībai, kā tās pareizi izmantot un kā izvēlēties sev piemērotāko.

2022. gada 2. decembrī 10:00

Biznesa profili – vērtīgi papildspēki tavam uzņēmumam!

Viens no iedarbīgākajiem digitālā mārketinga risinājumiem, kas palīdzējis mūsu klientiem sasniegt jaunas biznesa virsotnes, ir biznesa profili "Latvijas Tālruņa" platformās – Latvijā populārākajos nozaru medijos un biznesa uzziņu portālos. Kādu pienesumu biznesa profili ir spējīgi sniegt tavam biznesam? Lasi tālāk!

2022. gada 1. decembrī 17:57

Bērnu preču zīmoli ar augstu kvalitāti

Izvēloties labāko bērnu preču zīmolu, ir svarīgi ņemt vērā vairākus faktorus - vai zīmolam ir laba reputācija, vai zīmols piedāvā augstas kvalitātes produktus un inovatīvus un mazuļa vajadzībām atbilstošus produktus. Uzzināsim vairāk par pazīstamākajiem zīmoliem! 

2022. gada 1. decembrī 17:00

Facebook reklāma – ilgtermiņa mārketinga stratēģijas rīks

Facebook Ads ir ārkārtīgi spēcīgs mārketinga stratēģijas rīks, ar kura palīdzību tu vari gan sasniegt jaunus klientus, izmantojot pareizo reklāmu īstajā brīdī, gan palielināt reklāmguvumu skaitu, pārdošanas apjomus un attīstīt savu biznesu.

2022. gada 1. decembrī 10:00

Kāpēc konkurenti mājaslapas optimizēšanu uztic speciālistiem?

Lai arī mājaslapas izveide nebūt nav ļoti sarežģīta, tās sakārtošana un pielāgošana (optimizēšana) meklētājprogrammām jeb SEO tomēr prasa specifiskas zināšanas, rīkus, laiku, prasmes un regulāru uzmanību.

2022. gada 1. decembrī 06:00

Vai tavi klienti tevi atrod?

Lai sasniegtu vēlamo mērķauditoriju, ne vienmēr pietiek uzturēt biznesa profilu tikai Facebook. Ir svarīgi, lai uzņēmums būtu atrodams dažādās interneta platformās un mobilajās aplikācijās, kur ikdienā bieži laiku pavada tā mērķauditorija. Kāpēc? Lasi tālāk!