Aktualitātes

2021. gada 21. oktobrī 09:31

Labākie burgeri pilsētā – meklē restorānu ceļvedī Meniu.lv

Meniu.lv ir restorānu ceļvedis ar priekšrocībām, kādu nav daudziem citiem. Noteikti pamēģināšanas vērta vietne, kas pieejama gan Android un iOS lietotājiem, gan arī tiem, kas izvēlas ēdienu pasūtīt datorā. 

2021. gada 19. oktobrī 14:59

SIA „Line-X Baltic” – siltināšana, siltināšanas materiāli, siltumizolācija

Siltumizolācijas izveidošana, izmantojot putupoliuretānu, ir labākā izvēle, ņemot vērā gan energoefektivitātes kritērijus, gan arī daudzus sadzīviskus kritērijus. SIA „Line-X Baltic” ir uzņēmums, kas veic ēku siltināšanas darbus, procesā izmantojot putupoliuretānu. 

2021. gada 13. oktobrī 16:32

Efektīvs iepakojums ražošanas un tirdzniecības uzņēmumiem dažādās nozarēs

SIA "Unilevel" piedāvājumā ir iepakojamais materiāls pārtikai, īpaši slēdzamie maisiņi, dažādu materiālu un dizaina reklāmas maisiņi, kā arī maisus no otrreizējās pārstrādes materiāliem.

2021. gada 13. oktobrī 16:14

Profesionāla un atbildīga meža apsaimniekošana – HD Forest

SIA “HD Forest” ir viens no pieredzējušakajiem meža apsaimniekotājiem, kas darbojas Baltijas valstīs. Uzņēmums nodarbojas ar pilnu meža apsaimniekošanas ciklu – meža vērtēšanu, īpašuma dokumentācijas kārtošanu, meža apsaimiekošanas plāna izstrādi, meža stādīšanu, atjaunošanu, jaunaudžu kopšanu, ciršanu un koksnes realizāciju.

2021. gada 11. oktobrī 11:47

Vīriešu džinsu bikses no Džinsu bāzes

Džinsu bāzes veikalos iespējams iegādāties ne tikai dažādu piegriezumu, bet arī krāsu variāciju bikses, turklāt katru gadu klāsts tiek papildināts ar jaunām iespējām.

2021. gada 7. oktobrī 20:07

Populārāko ziemas riepu piedāvājums

Tuvojoties vēsajam laikam, katrs autovadītājs zina, ka būs nepieciešama riepu nomaiņa. To, kādas riepas izvēlēties – ziemas vai vissezonu –, izlemj katrs auto īpašnieks pats, taču mmkserviss.lv zinošie servisa darbinieki noteikti neskoposies ar padomiem un ieteikumiem.

2021. gada 7. oktobrī 15:39

SIA „LARTA-1” – slaukšanas iekārtas, aprīkojums fermām, vakuuma sūkņi

Tirdzniecības nams „LARTA-1” nodarbojas ar slaukšanas iekārtu un to piederumu ražošanu un izplatīšanu.

2021. gada 5. oktobrī 13:08

Ko pasniegt dāvanā, ja nav ideju?

Plašu dāvanu karšu sortimentu piedāvā interneta veikals 220.lv! Te jūs varēsiet iegādāties gan specializētās kartes (SPA, izklaides pasākumi, tostarp labāko piedzīvojumu izlase, piedāvājumi sievietēm, vīriešiem, pāriem), gan universālās e-kartes pirkumiem 220.lv. 

2021. gada 5. oktobrī 10:49

5 iemesli, kādēļ dot priekšroku bioloģiski audzētai vistas gaļai

Mūsdienās vairs nevienam nav jāpierāda, ka jebkāda veida bioloģiski audzēta pārtika uzturvielu ziņā ir daudz vērtīgāka par rūpnieciski ražoto, to pierāda pētījumi, kurus ik gadu veic zinātnieki visā pasaulē. Ja runājam par vistas gaļu, ir pierādīts, ka bioloģiski audzētai vistas gaļai ir mazāks tauku saturs.

2021. gada 1. oktobrī 16:29

SIA “ForEvent” – profesionālais tehniskais nodrošinājums, aprīkojuma noma korporatīviem un privātiem pasākumiem.

Ja nerīkojat pasākumus regulāri, profesionālās tehnikas noma ir lieliska alternatīva dārga aprīkojuma iegādei. SIA “ForEvent” ir uzņēmums, kas nodarbojas ar skaņas un gaismas tehnikas nomu un uzstādīšanu visa veida pasākumos, sākot ar privātām svinībām ģimenes lokā, līdz liela mēroga publiskiem pasākumiem un svētkiem.

2021. gada 30. septembrī 11:45

SIA „Evidence Network” – ugunsdrošības sistēmas, apsardzes sistēmas, videonovērošanas sistēmas

SIA “Evidence Network” piedāvā plaša spektra videonovērošanas sistēmu iekārtas, programmatūras un aksesuārus no atzītākajiem ražotājiem pasaulē, kā arī nodrošina profesionālas konsultācijas un apmācības. 

2021. gada 29. septembrī 16:00

Kā izvēlēties īstos gaismas rotājumus?

Ziemassvētki noteikti nav iedomājami bez dažādām gaismas dekorācijām, LED virtenēm, lampiņām un pat LED aizkariem. Līdz ar lielo svētku popularitāti un dekorāciju pieprasījumu, piedāvājums ir milzīgs. Tāpēc viens no svarīgākajiem jautājumiem, tuvojoties svētku sezonai, ir, kā izvēlēties pareizos gaismas dekorus.

2021. gada 29. septembrī 11:56

Grīdas segumu karalis – parkets

Mēdz teikt, ka cilvēka sabiedrisko statusu var noteikt pēc kurpju kvalitātes un spodrības pakāpes. To pašu varētu teikt par grīdu, jo tā mūsu mājoklī ir svarīgākā un redzamākā virsma. Līdzīgi kā logi un durvis, santehnika, plīts, izlietne un gultas, grīda tiek nepārtraukti lietota. Ja tic senajam apgalvojumam, ka griestos skatās tikai filosofi un sliņķi, tad ar grīdu ir savādāk, jo grīda nodarbina ne tikai tīrīgas saimnieces skatus. Grīdas kvalitāte un tonis piešķir noskaņu un vērtību visam citam, kas veido mājokļa interjeru.

2021. gada 28. septembrī 17:49

Neatliec kanalizācijas izbūvi uz pēdējo brīdi!

August Latvia Serviss piedāvā veikt kanalizācijas izbūvi, uzstādot bioloģiskās attīrīšanas iekārtas, kā arī iesaka uzticēt kanalizācijas apkopi profesionāliem un zinošiem darbiniekiem, kuri iepriekš saskaņotā laikā ieradīsies pie jums un veiks iekārtas apkopi.

2021. gada 28. septembrī 17:25

Kastu noma – Pārcelšanās24.lv

Profesionāli un ātri pārvākšanās servisa, transporta un krāvēju pakalpojumi visā Latvijā – Pārcelšanās24.lv.

2021. gada 27. septembrī 16:44

Kas ir skābekļa terapija un kādos gadījumos to nozīmē?

Elpošanas orgānu sistēmas galvenais uzdevums ir gāzu maiņa – apgādāt organismu ar skābekli un izvadīt ogļskābo gāzi. Ja sistēma netiek ar šo uzdevumu galā, arteriālajās asinīs novēro pazeminātu skābekļa daudzumu – hipoksēmiju, daļā gadījumu – vienlaikus arī paaugstinātu ogļskābās gāzes daudzumu jeb hiperkapniju.

2021. gada 27. septembrī 16:31

Veidņu virsmu apstrāde kompozītmateriālu izstrādājumu ražošanā

Uzņēmumu grupai COMPOSITE ir vairāk kā 20 gadu pieredze darbā ar vietējiem kompozītmateriālu izstrādājumu ražotājiem. COMPOSITE stiprās puses ir kvalificēts personāls, uzticami piegādātāji  un plašs izplatīšanas tīkls. Uzņēmumu grupas piegādātāji un partneri ir pasaules vadošie izejvielu un iekārtu ražotāji darbā ar kompozītmateriāliem, tajā skaitā Münch Chemie International, DIAB, WELA, Ineos Composites, DUERF un citi.

2021. gada 23. septembrī 10:27

SIA “Eirofiltri” – efektīva ūdens izmantošana, dzeramā ūdens attīrīšana, tīrs ūdens birojam

Tīrs dzeramais ūdens ir liela vērtība un visas dzīvības avots. No tīra, droša un kvalitatīva ūdens pieejamības mājsaimniecībā ir atkarīga gan mūsu veselība un skaistums, gan arī sadzīves tehnikas kalpošanas mūžs.

2021. gada 21. septembrī 15:56

Kas ir liešanas epoksīda sveķi?

Epoksīda sveķi ir polimēru materiāls, kas tautsaimniecībā pieejams šķidrā veidā – sajaucot ar cietinātāju, tas polimerizējas un iegūst cietu agregāta stāvokli.

2021. gada 14. septembrī 10:14

Centrometal - individuālās un industriālās apkures sistēmas

SIA Centrometal ir uzņēmums, kas savā nozarē strādā jau vairāk nekā 50 gadu un nodarbojas ar dažāda veida apkures tehnikas tirdzniecību. Uzņēmuma galvenais mērķis ir kļūt par vadošo  “zaļās” apkures tehnikas ražotāju un izplatītāju reģionā, radot pozitīvas izmaiņas apkures tehnikas tirgū un atjaunojamo resursu izmantošanā.

2021. gada 13. septembrī 15:27

Atslēgu serviss – steidzams risinājums neparedzētās situācijās

Ja pazudušas mājokļa vai automašīnas atslēgas, sabojāta slēdzene un vajadzīgs durvju remonts, sazinieties ar Rigassosserviss.lv speciālistiem! Šis durvju serviss pieejams Rīgā un tās rajonā. 

2021. gada 13. septembrī 15:18

4 situācijas, kad var palīdzēt atslēgu serviss

Ja jūs meklējat labu SOS servisu, ieskatieties mājaslapā www.lockservice.lv! Neatkarīgi no tā, vai jums aktuāla automašīnas durvju atvēršana vai mājokļa durvju remonts, servisa zinošie meistari jums palīdzēs. 

2021. gada 13. septembrī 11:03

SIA “Demiurg” – jumta drošības produkti, sniega barjeras, jumta kāpnes un laipas

Dzīvojot privātmājā, darbu nekad netrūkst, īpaši tad, kad notiek gadalaiku maiņa. Katra sezona nāk ar saviem izaicinājumiem, un rudens ir īstais laiks, lai sagatavotu jumtu zemām temperatūrām un lielam nokrišņu daudzumam.

2021. gada 10. septembrī 13:14

SIA Ēku projekti & Pārvaldīšana – namu pārvaldība un apsaimniekošana

SIA Ēku projekti & Pārvaldīšana ar savu kvalificēto nekustamo īpašumu speciālistu zināšanām un darba pieredzi atrisinās gan mazas, gan lielas bēdas, kas ikdienā jums un jūsu daudzdzīvokļu namam ir radījušas problēmas. Nav neatrisināmu situāciju, ir tikai jāzina, kā tās risināt!

2021. gada 10. septembrī 10:35

Kas ir kvarca lampas ūdens dezinficēšanas iekārtas?

UV dezinfekcija tiek izmantota dažādiem risinājumiem –  sākot no dzeramā ūdens attīrīšanas atsevišķās, privātās mājās, līdz pat visas pilsētas ūdens apgādes dezinfekcijai un baseiniem. Kā kvarca lampas ūdens dezinficēšanas iekārtas darbojas un ko tās sniedz? Uzzini rakstā!

2021. gada 10. septembrī 10:16

Kas mēs, SIA “Otaņķu Dzirnavnieks”, esam!

“Otaņķu Dzirnavnieks” ir mūsdienīgs, starptautiski sertificēts uzņēmums, kas nodarbojas ar kravu pārvadājumiem, loģistiku, lauksaimniecības pakalpojumiem un ražošanu.

2021. gada 8. septembrī 14:24

Dažādi svari no mikrograma līdz 60 tonnām

Ja atceramies bērnības ainu par ziliem pārtikas svariem un atsvariņiem veikalā, līdz ar ietinamā papīra neatkārtojamo smaržu, ir neiedomājami, ka svari šodien var būt tik daudz un dažādi. SIA “Svaru remonts” piedāvājumā ir precīzijas svari sākot no mikrograma līdz auto svariem vairākiem desmitiem tonnu smagu kravu svēršanai. Ja ielūkojamies uzņēmuma mājas lapā, jāatzīst, ka katrā mājsaimniecībā noderētu vismaz divi no tiem, nerunājot nemaz par uzņēmējdarbību, kas saistīta ar dažādu vielu un daudzumu svēršanu, tirdzniecību un ražošanu.

2021. gada 7. septembrī 14:44

Darbs augstumā

Darbs augstumā ir viena no bīstamākajām profesijām, kas ir saistīta ar daudziem riskiem.

2021. gada 7. septembrī 13:03

Juridiskas personas maksātnespējas process

Pēc kvalificētas juridiskās palīdzības droši var vērsties zvērinātu advokātu birojā Lumos. Biroja juristiem ir ilgstoša pieredze dažādu sarežģītu situāciju risināšanā. Biroja vadītājs ir maksātnespējas procesa administrators, un biroja speciālisti praksē nodrošina dažādu juridisko personu maksātnespējas procesu vešanu.

2021. gada 3. septembrī 12:16

Kvalitatīvi logi – iespēja ietaupīt!

Šī gada drēgnais un lietainais augusts ikvienam no mums atgādina – rudens ir sācies, un ziema arī vairs nav aiz kalniem. Tādēļ ir pēdējais laiks padomāt par savas mājas energoefektivitāti.