Aktualitātes

2022. gada 6. septembrī 14:22

Izmanto šī rudens izdevīgāko piedāvājumu!

Ja vasarā garas pastaigas un sabiedriskais transports ir iespēja aktīvi pavadīt laiku un izbaudīt skaistās vasaras dienas, tad gada aukstajā laikā mūsu platuma grādos pārvietošanās kājām vai ar sabiedrisko transportu var kļūt par lielu izaicinājumu!

2022. gada 5. septembrī 11:08

Pārdomāts ražošanas process un atbildība pret Latvijas mežiem

WENDEN ražo masīvkoka krēslus un galdus, kas būs piemēroti gan mājai, gan birojam, uzņēmumu atpūtas telpām, sanāksmju telpām, kafejnīcām un restorāniem. Funkcionalitāte, ergonomiskais dizains un skandināvu minimālisms ļaus WENDEN mēbelēm veiksmīgi iekļauties jebkurā interjerā.

2022. gada 31. augustā 10:40

Tavs uzņēmums – 6 dažādās platformās JEB kā nokļūt tur, kur ir tavi klienti?

Vai tavs uzņēmums nesen sācis darboties, un tu prāto, kā ātri un efektīvi par to informēt savus potenciālos klientus? Varbūt tavam uzņēmumam jau kādu laiku ir sava mājaslapa vai profils sociālajos tīklos, taču tu meklē veidu, kā padarīt uzņēmumu vēl atrodamāku?

2022. gada 31. augustā 08:46

Saimniecības preces ikdienas darbu veikšanai

Saimniecības ikdiena nav iedomājama bez precēm, kas palīdz veikt ikdienas darbus un uzturēt ražošanas procesu. Lai palīdzētu mūsu klientiem nodrošināt efektīvu ražošanas procesu un netērēt savu laiku, piedāvājam visas nepieciešamās saimniecības preces iegādāties vienuviet – SIA Larta 1 internetveikalā. 

2022. gada 29. augustā 15:42

Avota ūdens veselīgāks nekā krāna ūdens?

Tie, kuri dzīvo avota tuvumā, noteikti būs ievērojuši, ka daudzi cilvēki ir iecienījuši avota ūdeni. Bet kā ir patiesībā – vai tiešām avotu ūdens ir tik veselīgs un regulāra braukšana pēc ūdens ir finansiāli izdevīga?

2022. gada 29. augustā 15:24

BIO epoksīda sveķi

Epoksīda sveķiem ir ļoti augsta izturības pakāpe, un tie tiek izmantoti kā saistvielu kompozītmateriālu izstrādājumu ražošanā. Ar katru gadu epoksīda sveķu izmantošanas iespējas tikai pieaug, un tie tiek aizvien plašāk izmantoti dažādās nozarēs.

2022. gada 29. augustā 14:41

Zelta ķēdītes: ieskats deviņos iecienītos pinumu veidos

Viens no būtiskākajiem faktoriem, izvēloties gan zelta, gan citu materiālu ķēdīti, ir tās pinuma veids. Lasi un noskaidro, kādi ir iecienītākie ķēdīšu pinumi!

2022. gada 29. augustā 11:11

Kādas riepas ir tavam autiņam?

Lai servisā nesanāktu apjukt par riepu atšķirībām, riepu tirdzniecības uzņēmums “Riepu garāža” atgādina svarīgāko par riepu parametriem. 

2022. gada 29. augustā 10:38

Kas ir septiķis, un kādam nolūkam to lieto?

Informācija par septiķiem varētu būt aktuāla, ja nav iespējas pieslēgties centralizētajai kanalizācijas sistēmai. Ja īpašums nav pieslēgts centrālajai kanalizācijai, tad ir vairāki varianti, kā tiek risināta notekūdeņu savākšana. 

2022. gada 25. augustā 16:59

Netērē savu brīvo laiku pagalma kopšanai

Teritorijas sakopšana un uzturēšana kārtībā prasa ne tikai brīvo laiku, bet arī finansiālos ieguldījumus. Ja esi noguris no ikdienas teritorijas kopšanas darbiem, uzticiet savu pagalmu profesionālam uzkopšanas uzņēmumam - SIA Liir Latvia.

2022. gada 25. augustā 11:44

Sniegt iespēju bērniem mācīties no reālas pieredzes

Mēs visi zinām, ka vislabāk ir mācīties, praktiski darot, tādēļ pieaugušie bieži izmanto praktiskās apmācības, pieredzes apmaiņas braucienus un radošās darbnīcas, lai celtu savu kvalifikāciju vai apgūtu jaunas prasmes.

2022. gada 22. augustā 14:13

3 noderīgi padomi, kā iekārtot biroju

Darbs ir vieta, kur tiek pavadīts diezgan daudz laika, tādēļ tad, kad tiek iekārtotas biroja telpas, ir jāpadomā par vairākiem faktoriem, kas būs svarīgi darbinieku komfortam un produktivitātei. Kā visveiksmīgāk iekārtot biroju? Par to raksta turpinājumā.

2022. gada 17. augustā 11:46

Bērnu gultas izvēle – ko ņemt vērā?

Bērni daudz laika pavada miegā, tāpēc ir būtiski iegādāties atbilstoša izmēra, kvalitatīvu gultu ar piemērotu matraci. Kā izvēlēties bērnu gultas, un kāpēc ir svarīgi izvēlēties piemērotāko? Lasi šajā rakstā!

2022. gada 15. augustā 09:21

Tautiskie elementi modē ir vienmēr!

Ja vēlies pasūtīt individuālu tautas tērpu, lina apģērbu vai tautisku akcentu, kas ikdienā atsvaidzinās tavu garderobi, sazinies ar SIA ANVI AM!

2022. gada 12. augustā 14:43

6 aktuālākās flīžu tendences 2022. gadā

Ja būvē māju, plāno remontu vai vienkārši vēlies atsvaidzināt interjeru savās mājās – izvēlies flīzes! Šajā rakstā apkopojām šī gada tendences, lai palīdzētu tev izdarīt pareizo izvēli atbilstoši aktuālākajām modes tendencēm pasaulē. 

2022. gada 11. augustā 17:09

Vārda dienas apsveikumi: kā pārsteigt svētkos?

Ja vēlaties atrast kādu oriģinālu dāvanu, ieskatieties interneta vietnē www.davanuserviss.lv, kur atradīsiet pārsteidzošas piedzīvojumu dāvanas visām gaumēm. 

2022. gada 11. augustā 16:45

Vērtīgi padomi, kas ļaus nekļūdīties logu izvēlē

Ja jums vajadzīgi kvalitatīvi koka, alumīnija vai plastmasas logi, laba izvēle ir Labo Logu Aģentūra. Zinošie speciālisti ieteiks labākos risinājumus tieši jūsu vajadzībām!

2022. gada 11. augustā 16:36

Svarīgākais, kas jāzina par parādiem un parādu piedziņu

Dažādi finanšu darījumi saistās arī ar atbildību. Ja kāda no pusēm savas saistības neizpilda savlaicīgi, veidojas parādsaistības. Kas būtu jāzina par parādsaistībām un parādu piedziņu? 

2022. gada 11. augustā 09:02

Instrumenti, ar kuriem prieks strādāt: mājai, dārzam un mežam

Labi instrumenti palīdz uzturēt skaistu apkārtējo vidi, tādēļ svarīgi izvēlēties savam īpašumam, ģimenes vajadzībām, spēkiem un dzīves ritmam piemērotāko tehniku.

2022. gada 10. augustā 10:06

Atsvaidziniet savu interjeru ar jauniem krēsliem un dekorācijām

Dažkārt pietiek ar pāris jaunām dekorācijām, lai telpa izskatītos jauna un svaiga. Ir daudz variantu, kā var uzlabot vai atsvaidzināt interjeru, netērējot daudz naudas un neveicot lielu remontu. Atrodiet piemērotas mēbeles un dekorācijas Vidaxl.lv!

2022. gada 8. augustā 09:03

Daudzpusīgie zāles trimmeri perfektam mauriņa izskatam

Sakopts zāliens un dārzs ir svarīgs jebkurā sezonā. Vieni no svarīgākajiem mauriņa kopšanas instrumentiem ir zāles pļāvēji, bet otri – zāles trimmeri. Kāpēc nepieciešami zāles trimmeri, kādi ir to veidi un īpašības!

2022. gada 1. augustā 11:49

Apkures sistēmas izvēle – kas būtu jāņem vērā?

Kad pienācis laiks domāt par efektīvas un ilgtspējīgas apkures sistēmas uzstādīšanu savā mājoklī, apskatot visas pieejamās iespējas, var apjukt. Kā zināt, kuru no pieejamiem variantiem izvēlēties? 

2022. gada 28. jūlijā 09:07

Darba iespējas jauniešiem: kā atrast darbu bez iepriekšējas pieredzes?

Izaicinājums, ar ko saskaras liela daļa jauniešu, kuri vēlas uzsākt darba gaitas, saistīts ar pieredzi – ne visi uzņēmumi ir gatavi ņemt darbā bez iepriekšējas darba pieredzes. Tomēr tas nenozīmē, ka iespēju atrast darbu nav. Ko ņemt vērā, lai ātrāk atrastu darbu? 

2022. gada 27. jūlijā 18:34

Kā iekārtot funkcionālu virtuvi?

Kad pienācis laiks iekārtot virtuvi, jādomā par dažādiem aspektiem, jo virtuvei jābūt ne vien funkcionālai un ērtai, bet arī mājīgai. Ja arī jūs tuvākajā laikā plānojat uzsākt šīs svarīgās telpas labiekārtošanu, noderēs daži vērtīgi padomi. 

2022. gada 27. jūlijā 17:13

Pļaujmašīnas smalcinātāji PERFECT – aizaugušu teritoriju kopšanai, augļudārziem un komunālo pakalpojumu nodrošināšanai

Nebaidīsimies apgalvot, ka  PERFECT ražotās pļaujmašīnas–smalcinātāji ir ikvienas lauku saimniecības “universālie kareivji”, kas atvieglos darbu un palīdzēs ietaupīt uz darbaspēka izmaksām. Pļaujmašīnas–smalcinātāji būs neaizstājams palīgs augļudārzos – ar tiem būs ērti izpļaut atstarpes starp augļukoku un krūmu rindām.

2022. gada 26. jūlijā 12:53

Kas ir VPN, un ko tas piedāvā?

Lai gan VPN ir lielisks rīks, kas palīdz nošķirt jūs no jūsu datiem, tas neaizsargā visu. Vairāk informācijas par internetu biznesam un dažādiem drošības risinājumiem var saņemt, sazinoties ar NETVISION uzņēmuma speciālistiem.

2022. gada 20. jūlijā 09:42

Superprodukts – bietes!

Bietes ir ļoti vērtīgs produkts un ir viens no tiem dārzeņiem, kas ļauj jebkuram virtuvē izpausties. Aicinām būt radošiem virtuvē un izmēģināt jaunas receptes kopā ar Garīšiem!

2022. gada 19. jūlijā 18:26

Skrituļslidošana – iespēja sevi uzturēt labā fiziskajā formā

Skrituļslidošana ir fiziski aktīvs un jautrs veids, kā kopīgi ar ģimeni pavadīt brīvo laiku svaigā gaisā. Sporta preču veikala SKI-BOX personāls ar prieku palīdzēs tev atrast vispiemērotāko skrituļslidu pāri!

2022. gada 19. jūlijā 12:18

5 fakti, kādēļ produkta iepakojums ir svarīgs

Ļaujiet, lai iepakojums ir jūsu produkta seja! SIA Unilevel piedāvā izstrādāt produktu iepakojumu atbilstoši jūsu uzņēmuma vajadzībām.

2022. gada 18. jūlijā 18:02

Kā rīkoties atslēgu nozaudēšanas gadījumā?

Atslegumeistars.lv serviss strādā Rīgā un arī ārpus tās, nodrošinot dažāda veida durvju atvēršanu. Plašāku informāciju par pieejamiem pakalpojumiem, kā arī kontaktinformāciju uzzināsiet mājaslapā www.atslegumeistars.lv.