Aktualitātes

2021. gada 21. decembrī 09:40

TOI TOI biotualete – piemērota arī ziemas apstākļiem

Biotualete ir piemērots risinājums dažādos gadījumos, sākot ar koncertiem un beidzot ar pastāvīgu izmantošanu vietās, kur nav pieejams pieslēgums centrālajai kanalizācijai. Nereti biotualetes tiek izmantotas arī ziemas mēnešos. Kā TOI TOI Latvija parūpējas par to, lai biotualetes apmeklējums neradītu diskomfortu gada aukstajā laikā? Lasiet un uzziniet!

2021. gada 20. decembrī 11:17

Vieglā auto sagatavošana ziemai ar piemērotāko antifrīzu no OILTEH noliktavas

Visu veidu antifrīzus, tehniskos šķidrumus, pretkorozijas līdzekļus, dažādas eļļas vieglajam un smagajam autotransportam, motociklu eļļas, lauksaimniecības, industrijas un kompresoru eļļas, baltās un pārtikas rūpniecības eļļas, gāzes dzinēju motoreļļas, konsistentās ziedes piedāvā OILTEH. Ielūkojies mūsu mājaslapā www.oilteh.lv un atrodi sev piemērotākos produktus!

2021. gada 15. decembrī 12:15

Zemnieku saimniecība Garīši – vieta, kur satiekas tradīcijas un jaunās tehnoloģijas

Zemnieku saimniecība Garīši jau vairāk nekā 25 gadus priecē Latvijas iedzīvotājus ar savu gardo produkciju. Uzņēmuma plašajā produktu klāstā ir ne tikai svaigi, sautēti, marinēti un skābēti kāposti, bet arī svaigas, marinētas un vārītas bietes, vārīti dārzeņi, zirņi un pupiņas un tvaicēti dārzeņi. 

2021. gada 15. decembrī 11:57

Ja vēlies pārdot mežu – sadarbojies ar nozares profesionāļiem

SIA Niedrāji MR ir uzņēmums ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi, kas nodarbojas ar mežu un meža īpašumu pirkšanu un mežizstrādi. Ja vēlies atrast uzticamu un pieredzējušu sadarbības partneri, tad SIA Niedrāji MR ir tavs uzticamais sadarbības partneris mežizstrādē.

2021. gada 14. decembrī 13:03

Kā izvēlēties snovborda dēli?

Ja pašlaik meklējat savu pirmo vai kārtējo sniega dēli aizrautīgiem ziemas priekiem, aicinām apmeklēt interneta veikalu 220.lv! Tieši te kvalitatīvi snovbordi tiek piedāvāti par labām cenām, plašā izmēru un veidu klāstā. 

2021. gada 13. decembrī 17:07

LABĀKAIS STEIKS NO MANZO GASTRO BUTCHER SHOP

Neskatoties uz visu, kas notiek vai nenotiek mūsu valstī un tai apkārt, Manzo Gastro Butcher Shop turpina strādāt un, pateicoties konceptam “ēstuve ar veikalu”, tas ir iespējams. Uzņēmuma galvenie produkti ir Latvijā audzēts lielopa gaļas steiks, sous vide tehnoloģijā sagatavoti gaļas pusfabrikāti un Itālijā ražoti gastronomijas gardumi.

2021. gada 13. decembrī 17:00

Bērnudārza izvēle – svarīgs lēmums

Ikvienai mammai laiks, kad bērns uzsāk dārziņa gaitas, ir satraukumu pilns. Vēl lielāks satraukums un neziņa ir, ja vecākiem šī ir pirmā saskarsme ar bērnudārzu un nav iepriekšējās pieredzes par to, kāda ir uzņemšanas kārtība bērnudārzos, kā notiek iepazīšanās process ar skolotājām un kāda ir dienas gaita bērnudārzā.

2021. gada 13. decembrī 12:42

KOMPOZĪTMATERIĀLU PAGRABS DĀRZEŅU UN AUGĻU GLABĀŠANAI

Ģimenēm, vai saimniecībām, kurām ir savs augļu un sakņu dārzs, un vēlme lietot savu izaudzēto produkciju arī ziemā, bieži jāsaskaras ar uzglabāšanas grūtībām. Āboliem un citiem augļiem vajag savu temperatūras un mitruma režīmu, un tos noteikti nav ieteicams uzglabāt kopā ar kartupeļiem. Pagraba celtniecība pēc sentēvu metodēm šodien ir dārgs un laikietilpīgs pasākums, tādēļ katra saimniece būs priecīga par iespēju glabāt ievārījuma burciņas un citus labumus vienkārši un viegli uzstādāmā ekopagrabā no kompozītmateriāliem. Vienkāršojot, kompozītmateriālu pagrabs ir liels zemē ierakts ledusskapis bez saldētavas. Pagrabu var ierīkot un nodot ekspluatācijā vienas dienas laikā. Iepriekš sazinoties ar SIA R.L.M., var saņemt bezmaksas konsultāciju un uzmērīšanu uzstādīšanas vietā. Kompozītmateriālu pagrabam ir daudz priekšrocību, kas padara to arvien populārāku Latvijā:

2021. gada 13. decembrī 12:20

KATRA BŪVE SĀKAS AR PROJEKTU. KAM TO UZTICĒT?

Būvniecība ir nozare, kas veido lielu pievienoto vērtību ikvienas valsts iekšzemes kopproduktā un nodarbina vairākas apkalpojošās nozares. Viena no tām ir projektēšana, bez kuras būvniecība nebūtu iedomājama.

2021. gada 10. decembrī 11:29

Autovadītāja apliecība – ieguldījums tavā nākotnē

Autoskola Cresco ir uzticams kursantu sadarbības partneris autovadītāja apliecības iegūšanā. Ilggadējā pieredze ir ļāvusi mums uzkrāt zināšanas, augt un attīstīties, lai sasniegtu mūsu mērķi – kvalitatīvu autoskolas pakalpojumu sniegšanu.

2021. gada 8. decembrī 16:41

Labākie elektriskie skrejriteņi pieaugušajiem. Kam pievērst uzmanību, to izvēloties?

Elektrisko skrejriteņu piedāvājums ir ļoti plašs: pieejami dažāda izmēra, jaudas, dažādu ražotāju, komplektācijas un izskata modeļi. Elektriskie velosipēdi un skrejriteņi atrodami e-veikalā www.bikko.lv!

2021. gada 3. decembrī 10:55

Šīs sezonas stilīgākais apģērbs vīriešiem

Vīriešu auditorija bieži vien ir diezgan konservatīva: viņi mēdz pieturēties pie diezgan stabila, klasiska stila un retāk eksperimentē ar savu tēlu. Protams, tas nebūt neattiecas uz visiem, un tie, kuri rada unikālu stilu, ar katru sezonu pieaug. Un kā šoziem ģērbsies modes cienītāji vīrieši? Populārākās stila detaļas, kas patiks gan pieticīgākiem, gan tiem, kuriem patīk izcelties. 

2021. gada 1. decembrī 15:39

Parketa grīdas vērtība, gadiem ejot, nemazinās

Iegādājoties dzīvokli vai māju, ir jārēķinās, ka mantojumā ar to nāk jau esošais interjers. Lai arī pirmajā brīdī šķiet, ka vislabākais risinājums ir veikt pilnu īpašuma rekonstrukciju, nomainot veco interjeru ar jaunu, ja runa ir par parketa grīdas segumu – tā ne vienmēr būs labākā izvēle.

2021. gada 22. novembrī 13:08

Internets, televīzija un telefonija NETVISION optiskajā tīklā

Kvalitatīvi sakari – internets mājai un biznesam, telefonija un interaktīvā televīzija – ir kritiski svarīgi laikā, kad mūsu dzīvē notiek neprognozējamas pārmaiņas, kas ietekmē savstarpējo komunikāciju ģimenē, skolā, darbā un biznesā. Tas viss prasa labu un stabilu interneta pieslēgumu ar jaudīgu datu plūsmu un plašu telekomunikāciju pakalpojumu klāstu, ko savā optisko šķiedru sakaru līniju tīklā nodrošina SIA “Netvision”. 

2021. gada 22. novembrī 11:56

Ursus – plašs piedāvājums un labas cenas

Ursus ir Polijā bāzēts lauksaimniecības tehnikas ražotājs. Uzņēmums ir dibināts 1983. gadā Varšavā un savā ilgajā darbības laikā ir iemantojis sadarbības partneru uzticību kā drošs un stabils traktortehnikas ražotājs.

2021. gada 11. novembrī 11:13

Asinsspiediens – mīna ar laika degli

Asinsspiediena mērīšana ir ļoti svarīgs process, jo paaugstināts asinsspiediens apdraud sirds un asinsvadu veselību, īpaši ja asinsvados jau ir notikušas aterosklerotiskas izmaiņas. Asinsspiediena mērītāja cenas ir salīdzinoši mazas, ņemot vērā kādu postu var nodarīt asinsspiediena savlaicīga nemērīšana. 

2021. gada 10. novembrī 12:34

Vai bērnu gultiņas ir svarīga gulēšanas rituāla daļa?

Andeles bērnu gultiņu sadaļā ir tik plašs klāsts, ka atliek vien izvēlēties savai gaumei un atvēlētajam budžetam piemērotāko. Un, protams, kad bērns būs izaudzis, tad zini, kādam citam bērniņam tā pati gultiņa var lieliski noderēt, tāpēc izmanto iespēju pārdot to andelemandele.lv

2021. gada 8. novembrī 14:34

REHAU Connect – pircēja un pārdevēja satikšanās vieta

REHAU Connect ir platforma, kas ir radīta, lai REHAU sadarbības partneriem un klientiem atvieglotu iespēju atrast vienam otru. 

2021. gada 8. novembrī 14:14

Desmit iemesli T-kreklu apdrukai Copy Pro

Copy Pro piedāvā T-kreklu apdruku arī korporatīvajiem pasākumiem, ballītēm, dāvanām  un ikdienai. Apdruka ir iespēja izcelies ar kreklu, kāds nav nevienam citam. Un ir vismaz vēl 10 iemesli, lai izmantotu T-kreklu sava biznesa reklāmai vai sociālās nostājas demonstrēšanai.

2021. gada 8. novembrī 10:16

Karstā gaisa friteris – ko tajā var pagatavot?

Aerofriteris ir lieliska iespēja dažādot jūsu ģimenes maltītes! Ja meklējat iespēju iegādāties to izdevīgi, apmeklējiet interneta veikalu 220.lv! Tieši te karstā gaisa friteri pieejami par labām cenām un plašā sortimentā.

2021. gada 5. novembrī 11:54

Kredīts uzņēmumiem ar KreditsUznemumiem.lv

Lai uzņēmums varētu piemeklēt sev izdevīgus nosacījumus, lietderīgi izmantot kredītu salīdzināšanas platformas. Viena no tādām ir "Elizings  kredītu salīdzināšana", kura var palīdzēt ērti, ātri un vienkārši salīdzināt biznesa kredītu piedāvājumus un izvēlēties visizdevīgāko.

2021. gada 3. novembrī 16:56

SIA „Somfy” – bīdāmie vārti, automātiskie bīdāmie vārti

SIA „Somfy” piedāvā ražotāja BFT Automation automātisko bīdāmo vārtu sistēmas, lai padarītu jūsu braucienu mājās vai uz darbu daudz, daudz vienkāršāku. BFT automātikas sistēmas ir piemērotas gan zemas, gan augstas intensitātes lietošanai.

2021. gada 3. novembrī 09:15

Dāvanu servisa piedāvājums svētkos

Katra diena var būt kā svētki. Šī iemesla dēļ arī www.davanuserviss.lv dāvanu klāstā varat ieraudzīt dāvanas, kas paredzētas ikvienai dzīves situācijai. 

2021. gada 2. novembrī 16:44

Īstais laiks iegūt autovadītāja apliecību!

Ja tu vēl neesi ieguvis autovadītāja apliecību, tad tagad ir īstais laiks to izdarīt! Agrāk kursantiem bija rūpīgi jāplāno savs laiks, lai ierastos uz katru teorētisko apmācību klātienē, tad šobrīd ikviens var apgūt nodarbības autoskolā attālināti. Apgūsti autovadītāja teorijas kursus, neizejot no mājas!

2021. gada 2. novembrī 16:11

Hemoroīdi – 21. gadsimta TOP slimība

Hemoroīdi ir problēma, par kuru visbiežāk cilvēki nestāsta pat saviem tuvākajiem draugiem, bet šī slimība nebūt nav reta un skar ļoti daudzus cilvēkus, un pastāv aplēses, ka nākotnē problēmas ar hemoroīdiem varētu piedzīvot pat katrs otrais pasaules iedzīvotājs. 

2021. gada 1. novembrī 09:21

Kredītu apvienošana vai kā samazināt maksājumus

Par kredītu salīdzināšanas platformu, kredītu apvienošanu un refinansēšanu vairāk lasiet Apvieno24.lv.  

2021. gada 29. oktobrī 12:44

Nepērc jaunu – saremontē veco!

SIA Texmobile piedāvā telefonu remontu Rīgā, kā arī ir pieejama iespēja nosūtīt telefonu ar pakomāta starpniecību, SIA Texmobile meistari veiks kvalitatīvu un ātru tava telefona remontu, un jau dažu dienu laikā tu saņemsi atpakaļ saremontētu telefonu. 

2021. gada 28. oktobrī 11:28

Darba aizsardzība uzņēmumā – tā nav tikai formalitāte

Bieži vien jo īpaši mazo uzņēmumu īpašnieki domā, ka darba aizsardzība uzņēmumā ir tikai kārtējā formalitāte. Galvenais ir, lai darbinieki ir parakstījušies ievadapmācības un darba aizsardzības instruktāžas darba vietā žurnālos, un ar to būs izpildītas minimālās prasības darba aizsardzībā

2021. gada 27. oktobrī 15:33

Ziema būs – neaizmirsti savlaicīgi nomainīt ziemas riepas!

Nav noslēpums, ka ziema autovadītājus katru gadu pārsteidz nesagatavotus, un bieži vien ir vērojams, kā autovadītāji “slidinās” pa pilsētas ielām dienā, kad ir uzsnidzis pirmais sniegs. Riepu maiņa uz ziemas riepām pēc likuma ir jāveic līdz 1. decembrim, bet meteoroloģiskā statistika liecina, ka oktobris ir tas mēnesis, kad Latvijā ir novērojams pirmais sniegs, tādēļ mēs aicinām autovadītājus neatlikt riepu nomaiņu uz pēdējo brīdi, lai aiztaupītu sev liekas galvassāpes un stāvēšanu garās rindās.

2021. gada 27. oktobrī 15:26

Kas veido degvielas cenu?

Nevienam nav noslēpums, ka pēdējā laika aktuālākā tēma ir straujais degvielas cenu kāpums. Degviela ir resurss, kuru patērē lielākā daļa Latvijas mājsaimniecību, lai nokļūtu uz darbu, veikalu, medicīnas iestādi vai aizbrauktu ciemos pie radiem vai draugiem.