Aktualitātes

2022. gada 30. novembrī 14:02

Kādos gadījumos lietu organizēšanai var noderēt arhīva plaukti?

Lai gan arhīva plaukti jau pēc nosaukuma liek saprast, ka tie ir paredzēti arhīvu uzturēšanai, tos iespējams izmantot arī daudziem citiem mērķiem. Kādiem? To uzzināsi raksta turpinājumā!

2022. gada 29. novembrī 12:22

5 padomi, kā izvēlēties jaunas riepas savai automašīnai

Ja pienācis laiks aprīkot savu transportlīdzekli ar jaunām riepām, turpiniet lasīt un uzziniet noderīgus ieteikumus, kas palīdzēs izdarīt labāko izvēli. 

2022. gada 29. novembrī 11:06

Trīs efektīvi veidi, kā meklēt darbu

Metodes, kā atrast labu darbu, ir dažādas, taču vienmēr jāņem vērā arī situācija, kādā atrodaties. Noskaidrosim trīs efektīvus darba meklēšanas veidus, kas var būt aktuāli atšķirīgās situācijās.

2022. gada 28. novembrī 15:36

Pēkšņas izmaiņas svarā? Jānodod analīzes!

Svara palielināšanās vai samazināšanās bez redzama iemesla, drēbju izmēra maiņa ir signāls, ka jāpievērš uzmanība savam ķermenim un ir laiks nopietni parūpēties par sevi, nododot analīzes, kuras parādīs, kas pašlaik notiek ar organismu un vai ir kādas izmaiņas. 

2022. gada 28. novembrī 15:16

Veselīgs uzturs – tas ir lēti!

Uzzināsim par produktiem, kas ir pieejami tepat Latvijā un kuri mums palīdzēs padarīt šķīvja saturu vērtīgāku skaistumam, veselībai un labsajūtai! 

2022. gada 24. novembrī 12:25

Šķidro epoksīda sveķu apraksts

Noskaidrosim, kas ir epoksīda sveķi, kā tos lieto un kādas ir svarīgākās to īpašības. 

2022. gada 23. novembrī 11:36

Koka māja – piemērots risinājums gan vasarnīcai, gan pastāvīgai dzīvošanai

Ja sapņo par savu koka māju, bet tev nepatīk standarta projekti – izstrādā savas sapņu mājas projektu kopā ar SIA Eco Dowel!

2022. gada 16. novembrī 11:11

Vai flīzes ir piemērots segums grīdām?

Būvējot māju vai veicot remontu aktuāls, ir jautājums – kādu grīdas segumu izvēlēties. Katram no grīdas segumiem ir savi plusi un mīnusi, kā arī cenu kategorijas, tādēļ ir rūpīgi jāizvērtē, kāds segums būs piemērotākais konkrētajai telpai un kāds ir grīdas seguma iegādei atvēlētais budžets.

2022. gada 11. novembrī 09:20

Praktiskas un daudzfunkcionālas kumodes mājlietu uzglabāšanai: ko ir svarīgi par tām zināt?

Noderīgi padomi par to, ko ņemt vērā, izvēloties kumodi, un kā atrast visoptimālāko variantu atbilstoši savām vēlmēm, vajadzībām un iecerēm.

2022. gada 9. novembrī 11:24

Kā apkures pieslēgšana ietekmē parketa grīdas?

Šis rudens mūs lutina ne tikai ar krāšņu krāsu paleti, bet arī ar siltiem laika apstākļiem, tādēļ šogad apkures sezona ir sākusies vēlāk, nekā ierasts. Vēlamies atgādināt parketa grīdu īpašniekiem, ka dabīgajām koka grīdām ir nepieciešama lēna un vienmērīga siltuma padeves kāpināšana, lai nenodarītu kaitējumu grīdas segumam, tādēļ aicinām neatlikt apkures pieslēgšanu uz pēdējo brīdi, kad temperatūra ārpus telpām tuvosies nulles atzīmei.

2022. gada 7. novembrī 13:25

Durvju salonveikals PRODEX – plaša izvēle un profesionāls serviss

PRODEX piedāvā iegādāties dažāda materiāla, dizaina un cenu līmeņa durvis, sniedzot iespēju ikvienam atrast savām finansēm un tehniskajai specifikācijai atbilstošas durvis.

2022. gada 3. novembrī 11:16

Bērnu apģērbs internetā – kam pievērst uzmanību?

Neskatoties uz plašo veikalu piedāvājumu, iegādāties apģērbu var nebūt tik vienkārši. Īpaši, ja apģērbs bērniem tiek meklēts interneta veikalos, kur lielā mērā jāpaļaujas uz preču aprakstiem un fotoattēliem. Kā nekļūdīties, iegādājoties bērnu apģērbu internetā? 

2022. gada 26. oktobrī 17:12

Balta, zelta, sudraba druka

Apnikušas ierastās krāsas? Vai vēlies savu drukāto reklāmu padarīt vēl oriģinālāku un ekskluzīvāku? Mēs varam palīdzēt piesaistīt uzmanību – izvēlies druku ar zelta, sudraba, baltu krāsu vai laku!

2022. gada 26. oktobrī 11:02

Bioloģiskā notekūdeņu attīrīšanas iekārta bez rūpēm un raizēm

Kanalizācijas sistēma ir viena no neredzamajām, bet absolūti nepieciešamākajām komunikācijām katrā mājoklī. AUGUST LATVIA SERVISS piedāvā patentētas notekūdeņu bioloģiskās attīrīšanas iekārtas, kurām ir viens no augstākajiem attīrītā ūdens rādītājiem, salīdzinot ar analoģiskiem risinājumiem.

2022. gada 25. oktobrī 17:35

Oriģinālas dāvanas visiem

Vai esat kādreiz bijis situācijā – ir nepieciešama dāvana, bet nav nekas sagādāts un arī idejas ir izsīkušas? Dāvanu sala sagatavojusi ieteikumus un ierosinājumus oriģinālām dāvanām.

2022. gada 14. oktobrī 15:00

Visi nepieciešamie grāmatvedības pakalpojumi – SIA "Ilear"

Grāmatvedības pakalpojumi pieejami juridiskām un fiziskām personām. Finanšu rādītājiem jābūt precīziem – pat neliela neatbilstība dokumentos var ietekmēt uzņēmuma darbības turpmākos finanšu procesus. 

2022. gada 14. oktobrī 14:38

Ieteikumi veselīgas redzes saglabāšanai

OC VISION redzes pārbaudes centri pieejami 14 Latvijas pilsētās – jūs varēsiet atrast tieši sev tuvāko speciālista pieņemšanas vietu. Turklāt uzņēmuma speciālisti pieņem gan pieaugušos, gan bērnus, nodrošinot mūsdienīgu diagnostiku augstākajā līmenī!

2022. gada 14. oktobrī 14:13

Bojāts automašīnas vējstikls. Kā rīkoties?

Bojāts stikls apdraud satiksmes drošību, jo tas var būtiski traucēt redzamību. Auto stiklu remonts nepieciešams uzreiz pēc bojājuma rašanās, tādēļ pēc iespējas agrāk sazinieties ar CARGLASS speciālistiem, kuri veiks profesionālu auto stiklu remontu. 

2022. gada 12. oktobrī 16:25

Sagatavo savu automašīnu ziemai

Labas riepas Rīgā var sameklēt "MMK Riepu Serviss" piedāvājumā. Šeit tiek piedāvāti arī tādi pakalpojumi kā riepu montāža, balansēšana, kā arī riepu glabāšana. 

2022. gada 12. oktobrī 15:11

Kas ir kompozītmateriāli?

Kompozītmateriāls ir savienojums, kas veidots vismaz no diviem materiāliem, kuru ķīmiskās un fizikālās īpašības būtiski atšķiras, ar mērķi izveidot materiālu ar noteiktām īpašībām. Piemēram, viens no pazīstamākajiem kompozītmateriāliem ir betons, kas ir veidots, savienojot cementu, akmeni, smiltis un ūdeni.

2022. gada 11. oktobrī 12:21

Ir īstais laiks padomāt par mājas lietus ūdens noteksistēmas atjaunošanu!

Ar rudens atnākšanu ir sācies mitrs un drēgns laiks, kad lietaino dienu ir vairāk nekā saulaino. Mēs visi zinām slaveno teicienu, ka nav nepiemērotu laika apstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs, bet – vai jūs zinājāt, ka šis teiciens attiecas arī uz ēkām?

2022. gada 10. oktobrī 10:21

Aizkari – no klasikas līdz modernajam

Jūsu logiem – Jūsu sapņu žalūzijas! Salonam “Homestyle” ir privātā rullo žalūziju ražotne. Tas nozīmē, ka, pasūtot rullo žalūzijas salonā “Homestyle”, jūs tās saņemsiet tieši no ražotāja.

2022. gada 4. oktobrī 13:24

Radiosēta – sunim draudzīgs risinājums

Ja vēlaties būt droši, ka suns nepametīs savu teritoriju un neapdraudēs garāmgājējus vai kaimiņus, piemērotākais risinājums būs elektroniskā radiosēta.

2022. gada 4. oktobrī 11:09

Darbagaldi ērtākam un produktīvam darbam

Izturīgs un stabils darbagalds ir neaizvietojams palīgs gan darbnīcā un ražotnē, gan garāžā. Šādi darbagaldi ir pārdomāta investīcija uzņēmuma attīstībā, jo tie kalpo ilgi un iztur lielas slodzes, kā arī būtiski atvieglo darbinieku ikdienu. Kā izvēlēties savam biznesam piemērotāko?

2022. gada 29. septembrī 11:37

Laiks gatavoties ziemāju sēšanai

Ražas novākšanas laiks pamazām tuvojas noslēgumam, un uz lauka ir palikusi vien kukurūza un griķi, kas gaida pirmās nopietnās salnas. Lai arī ir noslēdzies intensīvākais posms lauksaimnieku dzīvē, atslābt nav laika – ir jāsagatavo augsne ziemai un jāveic ziemāju sēšana, lai nākamajā gadā varētu priecāties par bagātīgu ražu. Ziemāju priekšrocības, salīdzinot ar vasarājiem, ir garāks veģetācijas periods, kas nodrošina bagātīgāku ražu, kā arī ziemāji var labāk izmantot mitrumu un barības vielas, kas atrodas augsnē pavasarī un rudenī.

2022. gada 29. septembrī 11:01

Parkets un siltās grīdas

Mūsdienās apsildāmās grīdas kļūst aizvien populārāks risinājums privātmājās, jo ir tik patīkami gada aukstajā laikā basām kājām staigāt pa siltu grīdu. Daudzi maldīgi domā, ka vislabākais grīdas pārklājums apsildāmajām grīdām ir keramiskās flīzes, jo tām ir ļoti augsts siltuma caurlaidības koeficients, tomēr keramiskās flīzes nebūt nav vienīgais risinājums, kas ir piemērots apsildāmajām grīdām.

2022. gada 28. septembrī 15:36

10 ienesīgas sporta biznesa idejas un iespējas 2022. gadā

Ir skaidrs, ka ar sportu nodarbojas daudzi cilvēki visā pasaulē. Galu galā runa ir par savu veselību. Arvien vairāk amatieru sportistu seko tendencei ēst veselīgi, ikdienā nodarboties ar fitnesu un iepazīt jaunus sporta veidus. Galvenā uzmanība tiek pievērsta personīgajai fiziskajai sagatavotībai. Bieži vien cilvēkiem gandrīz nav laika nodarboties ar sportu vai pavadīt dienu birojā bez lielām fiziskām aktivitātēm. 

2022. gada 26. septembrī 17:23

Dr. Mālmanes zobārstniecība: kad ar plombēšanu vien nepietiek...

Kas liecina, ka ar zobu ārstēšanu plombējot vairs nepietiek? Uz dažādiem jautājumiem par zobu restaurēšanu, implantiem, venīriem un plombām atbild zobārste SIGNE MĀLMANE. 

2022. gada 7. septembrī 12:00

Kā pasūtīt karikatūru dāvanai dzimšanas dienā

Pasūtiet krāsainus, skaidrus, ar humora piesitienu un oriģināla sižeta šedevrus. Ja vēlaties autora veidotas karikatūras, tad jums nepieciešams ViarCanvas!

2022. gada 6. septembrī 14:38

Esi vērīgs – nepalaid garām jaunākās izmaiņas likumdošanā

Darba likumā regulāri tiek veiktas izmaiņas un labojumi, lai uzlabotu likuma subjektu tiesības uz drošu darba vidi un taisnīgiem darba apstākļiem. Ar šī gada 1. augustu ir stājušies spēkā Darba likuma grozījumi, kas paredz izmaiņas darbinieku atvaļinājuma regulējumā, darba laika un pārbaudes termiņa nosacījumos, darba līguma satura papildināšanā un koplīgumu un to grozījumu pieņemšanas nosacījumos.