Aktualitātes

2022. gada 17. martā 15:26

Gramiem ir nozīme!

EST TEHNOLOĢIJAS piedāvā svarus un svēršanas sistēmas mājsaimniecībai, lauksaimniecībai, lopkopībai, zinātnei, veselības aprūpei, rūpniecībai, kravu pārvadājumiem, tirdzniecībai, veterinārijai un daudzām citām nozarēm.

2022. gada 14. martā 17:51

Personalizēts galda kalendārs – praktisks un efektīvs risinājums

Ja vēlaties pasūtīt personalizētu kalendāru, ieskatieties uzņēmuma ENIVO interneta vietnē Poligrafija.lv, kur iespējams iepazīties ar vērtīgu un iedvesmas pilnu informāciju, kā arī pasūtīt savu kalendāru. 

2022. gada 14. martā 17:44

Kalendāru izgatavošana pēc pasūtījuma: kas par to jāzina?

Kalendāru druka ļauj iegūt unikālu gala rezultātu – kalendāru ar paša izvēlētām fotogrāfijām, tekstu, dizainu un citiem elementiem. Ja arī jums patīk ideja par personalizēta kalendāra izveidi, turpiniet lasīt un uzziniet, ko ņemt vērā pirms tiek uzsākta kalendāru veidošana. 

2022. gada 8. martā 11:50

Pasaules Ūdens diena

EIROFILTRI ir par atbildīgu rīkošanos ar pasaules ūdens resursiem un tīru, kvalitatīvu ūdeni ikvienā mājā! 

2022. gada 3. martā 16:58

Zobu higiēnista apmeklējums – nozīmīga zobu higiēnas sastāvdaļa

Daudzi maldīgi domā, ka pietiek vien reizi vai divas gadā apmeklēt zobārstu un divas reizes dienā iztīrīt zobus, lai izvairītos no kariesa veidošanās. Kariess jeb – kā mēs tos dēvējam sarunvalodā – caurumi zobos sākumā rodas kā sekli bojājumi zoba cietajos audos.

2022. gada 28. februāri 09:51

Profesionāls KOI® apģērbs – komforta garants medicīnas un skaistumkopšanas darbiniekiem

Medicīniskais apģērbs vairs nav tikai balts halāts. Mūsdienīgam medicīniskajam apģērbam jābūt modernam un funkcionālam, vienlaikus saglabājot profesionālu izskatu – šādu apģērbu medicīnas un skaistumkopšanas darbiniekiem piedāvā Prāna Ko.

2022. gada 23. februāri 13:38

Ātrs, ātrāks, visātrākais... Cik ātram ir jābūt internetam?

NETVISION standarta piedāvājumā ir četri dažādi interneta tarifi ar attiecīgu Mb/s ātrumu. Katrs lietotājs var izvēlēties sev atbilstošo, ņemot vērā savas ģimenes nodarbinātības īpatnības, izglītības vajadzības un atpūtas ieradumus.

2022. gada 17. februāri 12:31

Saimniekot saskaņā ar dabu

Aizvien vairāk cilvēku aizdomājas par savu darbību radīto ietekmi uz dabu un savā ikdienā aizvien vairāk cenšas ieviest dabai draudzīgus paradumus. Viena no šobrīd aktuālākajām tendencēm ir izvēlēties bioloģiski audzētu pārtiku.

2022. gada 16. februāri 16:57

UV krāsas jauniešu ballītēm

Tavam pusaudzim tuvojas dzimšanas diena, un viņš vēlas stilīgu ballīti kopā ar draugiem? Ja vēlies bērna draugus pārsteigt ar ko nebijušu, iesakām izmēģināt ForEvent ballīšu aksesuārus.

2022. gada 16. februāri 16:50

Krākšanas iemesli

Krākšana kaut reizi dzīvē ir skārusi ikvienu no mums, arī pētījumi liecina, ka ar krākšanu saskaras gandrīz trešā daļa pasaules iedzīvotāju. Visbiežāk krākšana traucē nevis pašu krācēju, bet peronu, kas guļ blakus, jo krākšanas radītā trokšņa dēļ partnerim ir traucēts miegs.

2022. gada 11. februāri 11:11

Darba apavu noma un serviss jūsu uzņēmuma darbiniekiem

Apavu loģistika var būt ļoti laikietilpīgs un sarežģīts process, tāpēc gudrs veids, kā uzņēmumam ietaupīt savus resursus, ir izvēlēties ārpakalpojumu. “Elis” ir vienīgais uzņēmums Latvijā, kas piedāvā darba apavu nomu un servisu. Par to, kā strādā šis pakalpojums un kāpēc to izvēlēties savam uzņēmumam, lasiet šajā rakstā!

2022. gada 8. februāri 08:34

Tautastērps visam mūžam un vienai dienai

“ANVI AM” izgatavo tautastērpus gan tautas mākslas kolektīviem – koriem, folkloras grupām un deju kolektīviem –, gan vienreizējiem notikumiem un uzvedumiem, gan arī uz individuāliem pasūtījumiem un veselām ģimenēm. 

2022. gada 7. februāri 10:37

REHAU Connect – jauniem un pieredzējušiem logu dīleriem

Vai esi kādreiz vēlējies uzsākt patstāvīgu darbību logu biznesā? Varbūt šī ir Tava iespēja. Pagājušajā gadā REHAU Latvijā ir sarūpējis rīku kopumu – platformu Connect, kurā radīta vieta visiem logu pasaulē ienākušajiem dalībniekiem. Sākot no logu pasūtītāja, logu pārdevēja, montāžnieka līdz logu ražotājam.

2022. gada 4. februāri 14:45

Ugunsdrošas durvis alumīnija kārbās

Durvju ražošanas uzņēmums Līva AB Nord piedāvā jaunu produktu – ugunsdrošas durvis vācu ražotāja Kuffner alumīnija kārbās. 

2022. gada 3. februāri 09:30

Praktiski padomi mantu pakošanai pārvākšanās kastēs

Kastes ir biežākais un arī piemērotākais veids, kur iepakot lietas pārvācoties vai vienkārši nodrošināt drošu mantu noglabāšanu, ja tās ikdienā nav nepieciešamas. Lūk, praktiski ieteikumi, kas atvieglos mantu pakošanu pārvākšanās kastēs.

2022. gada 28. janvārī 09:52

Ko ņemt vērā, rīkojot daudzvalodu attālināto pasākumu?

Pasākumi attālinātā formātā ir pēdējā laika new normal. Tomēr, saskaroties ar šāda pasākuma organizēšanu, ja paredzēts, ka tas notiks vairākās valodās, bieži rodas jautājums – kā to veiksmīgāk paveikt? Šādos gadījumos talkā nāk attālināta sinhronā tulkošana! Uzzini, kā tas notiek un kas jāņem vērā!

2022. gada 27. janvārī 11:56

Pārvākties nedēļas laikā? Praktiski padomi!

Pārvākšanās ir laikietilpīgs process. Ideālā gadījumā pārcelšanās būtu jāplāno apmēram mēnesi un vēl dažas nedēļas jāziedo, lai iepakotu mantas un iztīrītu telpas. Patiesībā, lai arī sarežģīti, tomēr ne neiespējami var pārvākties nedēļas laikā un pat ātrāk, ja zini, kā šo procesu pareizi organizēt! Taču atceries – nenoved sevi bezspēkā un nolīgsti “Pārcelšanās24”!

2022. gada 25. janvārī 10:10

PRIME AUTO noma – auto, ar kuru brauc pats, bet rūpējas citi

Starp savu personīgo auto un taksometru ir labs kompromiss – auto noma. Ir daudz un dažādas situācijas, kādēļ cilvēki izvēlas auto nomāt, tādēļ ir vērts uzzināt, ko nozīmē īstermiņa auto noma, ilgtermiņa noma un auto noma ar izpirkuma tiesībām. 

2022. gada 25. janvārī 08:56

Idejas reklāmai un dāvanām jebkuram cilvēkam

Man nav ideju. Nezinu, kā pārdot savus produktus. Nepatīk, ka tik ilgi atbild. Nav ieinteresētības sadarbībā. Jā, tā ir tikai daļa cilvēku izteikumu reklāmas nozarē, bet, ja godīgi, tad principā visās nozarēs ir līdzīgi. Ir atrasti un sagatavoti risinājumi jūsu vajadzībām, lai visu padarītu vieglu, ērtu un patīkamu. 

2022. gada 20. janvārī 14:17

Kādēļ arvien vairāk uzņēmēju grāmatvedības kārtošanu uztic ārpakalpojumu grāmatvedim?

Darbā ar grāmatvedības organizāciju profesionālu atbalstu sniegs Grāmatvedības un finanšu vadības birojs. Uzņēmums veic grāmatvedības uzskaiti atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai un uzņemas visu ar grāmatvedību saistīto jautājumu risināšanu, kā arī sniedz finanšu un nodokļu konsultācijas un veic uzņēmumu reģistrāciju.

2022. gada 19. janvārī 14:54

Kā Commodus gaisa kondicionieris uzlabos pāru attiecības ziemā?

Tradicionāli gaisa kondicionieris saistās arvēsu gaisa plūsmu, kas atdzesē vasaras sakarsētās telpas. Tomēr inverter tipa Commodus gaisa kondicionieri vienlaikus kalpo arī kā gaiss-gaiss siltumsūkņi. Tie aukstajā laikā spēj efektīvi un ekonomiski darboties pat līdz -25 °C salam.

2022. gada 17. janvārī 12:47

Izmanto iespēju un apgūsti masiera profesiju!

Šobrīd ir piemērots laiks, lai ieguldītu savā izglītībā. Neatliec uz rītdienu – apmeklē Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas mājaslapu un uzzini par iespēju iegūt pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību un masiera kvalifikāciju!

2022. gada 17. janvārī 12:07

Kapsulu kafijas automāts – kā izvēlēties?

Plašs kapsulu kafijas automātu piedāvājums par izdevīgām cenām atrodams interneta veikalā 220.lv. Te pieejami aparāti jebkurām vajadzībām un budžetam: kompakti risinājumi, kā arī lielas jaudas un tilpuma modeļi, stilīgi un lietošanā komfortabli aparāti ar elektroniskajiem vadības paneļiem, iekārtas ar pašattīrīšanās funkciju utt. 

2022. gada 12. janvārī 10:21

Kvalitatīvi materiāli – augsta satiksmes drošība

Mēs visi zinām, ka uz ceļa drošība ir pirmajā vietā, tādēļ, izvēloties ceļu drošības aprīkojumu, ir jāizvēlas materiāli ar visaugstāko kvalitāti. Augstas kvalitātes materiāli nodrošinās ne tikai to, ka uzstādītais ceļa aprīkojums kalpos ilgi, bet arī nodrošinās maksimālo drošību visiem ceļu satiksmes dalībniekiem.

2022. gada 7. janvārī 11:32

Kad jāmaina vasaras riepas?

Dienas paliek garākas, un autovadītājiem jāsāk domāt par to, kad vasaras riepas jāmaina. Rakstā apskatīsim, cik ilgi var braukt ar ziemas riepām un kad vasaras riepas jāmaina.

2021. gada 30. decembrī 15:54

Autovadītāja apliecības iegūšana – tava Jaunā gada svarīgākā apņemšanās

Mēs visi Jaunajā gadā apņemamies uzsākt jaunas lietas, dzīvot veselīgāk, sportot vairāk, bet mēs, SIA Autoskola kolektīvs, izaicinām tevi Jaunajā gadā kļūt par autovadītāju un iegūt B kategorijas vadītāja apliecību!

2021. gada 30. decembrī 15:46

Saudzē sadzīves tehniku – attīri ūdeni

Aizvien biežāk cilvēki aizdomājas par to, kādu pārtiku un ūdeni lietot uzturā. To, ka ūdenim ir klāt piemaisījumi, un tas nav tīrs, ne vienmēr var pamanīt uz to skatoties.

2021. gada 30. decembrī 15:27

Ikvienam darbiniekam ir tiesības uz drošu darba vidi

Nevienam nav šaubu, ka darbā mēs pavadām nozīmīgu savas dzīves daļu, tādēļ ir svarīgi, lai vide mums apkārt nekaitētu mūsu veselībai. Darba aizsardzības likums nosaka, ka darba devējam ir jānodrošina ikvienam savam darbiniekam droša un nekaitīga darba vide.

2021. gada 30. decembrī 15:19

Auto ziemā prasa īpašas rūpes

Akumulators ir atbildīgs par motora startera iedarbināšanu un nodrošina enerģiju automašīnas lukturiem, signalizācijai un audio sistēmai. Ikviens, kurš kaut reizi ziemā ir saskāries ar situāciju, kad mašīnu nav iespējams iedarbināt, zina, cik svarīgi ziemā ir pastiprinātu uzmanību pievērst tieši akumulatoram.

2021. gada 23. decembrī 12:30

Sniegu tīri droši un atbildīgi

Kā katru gadu, sākoties ziemai un intensīvai snigšanai aktuāls kļūst jautājums par jumtu attīrīšanu no sniega. Latvijas likumdošana nenosaka obligātu sniega barjeru uzstādīšanu un māju jumtiem, tomēr mēs iesakām ikvienam padomāt par savu un citu cilvēku drošību.