Aktualitātes

2021. gada 16. aprīlī 11:58

Esi skaista kopā ar Women!

Jebkuras sievietes sapnis ir atrast ideālu sejas krēmu vai šampūnu, kas būtu ne tikai dabīgs, bet arī iedarbīgs. Mūsu novērojumi bija tādi, ka līdz šim tas nebūt nebija viegls uzdevums, jo visbiežāk ko ekskluzīvu varēja atrast, dodoties kādā ceļojumā. Diemžēl, atbraucot mājās, secinām, ka Latvijas veikalu plauktos nav atrodams iepaticies kosmētikas produkts. Tā arī mums radās doma atvērt internetveikalu, kurā var iegādāties plašā klāstā kvalitatīvus kosmētikas produktus no dažādām pasaules valstīm. Un sākām ar visbiežāk meklēto – Izraēlas Nāves jūras kosmētiku.

2021. gada 16. aprīlī 10:50

AS "Lytagra" – produktu kvalitāte un individuāla pieeja katram klientam

AS "Lytagra" ikdiena ir saistīta ar lauksaimniecības tehnikas, rezerves daļu tirdzniecību un servisa pakalpojumu sniegšanu Latvijas klientiem kopš 2012. gada. Šajā laikā AS "Lytagra" ir kļuvusi par vienu no vadošajiem uzņēmumiem šajā nozarē. 

2021. gada 8. aprīlī 11:00

8 biežāk uzdotie jautājumi par Robin piedāvātajiem pakalpojumiem

Šī informācija palīdzēs saprast, kādus pakalpojumus Robin piedāvā darba meklētājiem.

2021. gada 7. aprīlī 15:57

Triku skrejriteņi – kā izvēlēties?

Izvēlēties skrejriteņus var interneta veikalā 220.lv, jo tieši te skrejriteņi pieejami par izdevīgām cenām. Atradīsiet gan vieglākus un labi manevrējamus modeļus iesācējiem, bērniem un pusaudžiem, gan arī augsti izturīgus iemaņu pilnveidošanai. 

2021. gada 31. martā 14:00

SIA "EF Translate" – tulkošanas birojs, tulkošanas pakalpojumi, dokumentu tulkošana

Tulkošanas birojs "DS Translate" jau vairākus gadus sniedz tulka pakalpojumus Latvijas un ārvalstu tirgū, vairāk vēršot uzmanību uz rakstiskajiem tulkojumiem. 

2021. gada 31. martā 11:47

Kas ir kolagēns un kāpēc iesaka to lietot

Kolagēna ilgtermiņa lietošanas mērķis ir noturēt kolagēna līmeni dažādās vietās ķermenī. Ja šis produkts tiek lietots ilgtermiņā un pareizi, tas palīdz noturēt labā līmenī kolagēnu ādā, kolagēnu locītavās, kolagēnu nagos, kolagēnu muskuļos, kolagēnu matos un kolagēnu kaulos.

2021. gada 30. martā 16:31

Kas jāatceras par kopīpašumu

Nekustamajam īpašumam ir ļoti liela nozīme cilvēka dzīvē. Personas tiesības uz īpašumu var tikt ierobežotas tikai likumā noteiktajā veidā – un tieši kopīpašums ir saistīts ar absolūto īpašuma tiesību ierobežošanu. Jurveda.lv – savlaicīga un kvalitatīva apkalpošana, individuāla pieeja kopīpašumu un citu problēmjautājumu risināšanā. 

2021. gada 30. martā 16:24

Valsts atbalsta krīzes laika hipotekāro parādu dzēšanu 

Ja pats esat to skaitā vai zināt kādu, kuram hipotekārā parāda dzēšana varētu palīdzēt sakārtot šodienu un nākotni, iesakām vērsties pie zinošiem un profesionāliem konsultantiem, kas jums izskaidros visas šā procesa nianses un palīdzēs sagatavot nepieciešamos dokumentus – jurveda.lv

2021. gada 30. martā 16:15

Fiziskas personas maksātnespēja – ko paredz likums un kā notiek process? 

Daudziem šis pavasaris bijis grūts un zaudēts darbs vai piespiedu dīkstāve radījusi ne mazums satraukuma par to, kā iztikt laikos, kad ir zuduši iepriekšējie ienākumi. Ko šādos gadījumos saka Maksātnespējas likums un kā uzsākt maksātnespējas procesu?  

2021. gada 30. martā 11:08

Šķiršanās. Ko nu? 

Reizēm mīlestība izplēn, tad jādomā ne tikai par to, kā tikt galā ar jaunajām sajūtām, situāciju un statusu, bet jātiek galā arī ar piņķerīgo procesu, kas saistīts ar laulības šķiršanu.

2021. gada 15. martā 15:15

Putekļusūcēji-roboti – iespējas un priekšrocības

Iegādāties robotizētu putekļusūcēju pavisam izdevīgi jūs varat interneta veikalā 220.lv! Tieši te jūs noteikti atradīsiet modeli ar sev vēlamajām funkcijām un piemērotu cenu. 220.lv pieejami gan progresīvākie, gan populārākie, gan lētākie roboti no plaša ražotāju klāsta.   

2021. gada 12. martā 16:55

Vasaras riepas protektora zīmējumi – kā tie atšķiras?

MMK Riepu Servisa komanda palīdzēs jums izvēlēties savam auto piemērotākos diskus un riepas katrai sezonai, neatkarīgi, vai tās būtu riepas vasarai vai ziemas riepas izpārdošana. Ielūkojieties MMKserviss.lv un uzziniet vairāk!

2021. gada 1. martā 09:56

Efektīvs atbalsts lauksaimniekiem saimniecību attīstībai

Katra sezona zemnieku saimniecībām sākas ar jauniem darbiem, mērķiem, cerībām, kā arī izaicinājumiem un šķēršļiem. Finanšu partneris Lande.lv parūpējies par to, lai atbalsts jaunajiem lauksaimniekiem un arī pieredzējušajiem tiktu pielāgots, izvērtējot katra klienta individuālās vajadzības.

2021. gada 26. februāri 11:48

SD-Serviss, SIA – norobežojošo barjeru sistēmas, ceļu marķēšanas materiāli, ceļu drošības aprīkojums un palīglīdzekļi

Pastāvīgi pieaugošā ceļu satiksmes intensitāte un atļautie ātruma ierobežojumi paģērē stingrākus nosacījumus ceļu infrastruktūras plānošanā un veidošanā, tai skaitā arī efektīvāku ceļu satiksmes drošības sistēmu izmantošanu.

2021. gada 25. februāri 15:51

SIA "Medkos" – darba aizsardzība uzņēmumā, darba vides risku novērtēšana, darba drošības instruktāža 

Darba aizsardzība uzņēmumā ir dažādu pasākumu un pienākumu kopums, ar kuru palīdzību tiek pasargāta darbinieku veselība un drošība, kā arī pats uzņēmums, kurā darbs var tikt kavēts vai traucēts, kad darbinieks iekļuvis nelaimes gadījumā un vairs nevar strādāt.  

2021. gada 25. februāri 15:06

SIA "Composite Latvija" – vakuuma infūzijas tehnoloģija, fiksējošās līmes oglekļa un stikla šķiedrām, palīgmateriāli vakuuma infūzijai 

Kompozītmateriālu jomā tiek pielietota vakuuma infūzijas tehnoloģija, kurā uz formas virsmas produkts tiek impregnēts (piesūcināts) ar sveķiem.  Vakuuma infūzijas tehnoloģija balstīta uz gaisa izsūknēšanu ar vakuuma plēvi vai speciāla maisa palīdzību. 

2021. gada 23. februāri 14:12

"B-12", SIA – Mēbeļu ražošana, mēbeļu pārvilkšana, biroja mēbeles 

Ja neapmierina tirdzniecības vietās pieejamais mīksto mēbeļu sortiments, nevajadzētu iziet uz kompromisiem. Mīkstajām mēbelēm jābūt kvalitatīvi izgatavotām, izmantojot individuāli izvēlētus materiālus un apdari; tādām, kas izturēs laika pārbaudi un, protams, labi iekļausies interjerā.

2021. gada 23. februāri 08:00

Oriģināla sadzīves tehnika, kas radīs īpašu svētku sajūtu

Iegādāties oriģinālu sadzīves tehniku jūs varat interneta veikalā 220.lv! Tieši te jums būs pieejama plaša izvēle gan sortimenta, gan cenu ziņā. 

2021. gada 19. februāri 15:17

DISCOMANIA.LV – mājas plašu atskaņotāji, mēbeles atskaņotājiem un platēm, plašu tīrīšanas līdzekļi

Mūzika ir universāla valoda, kurā runā gandrīz visi pasaules cilvēki. Neatkarīgi no žanra, tev ir iespēja baudīt savus iecienītākos skaņdarbus vai melodijas daudzos veidos. Der atcerēties, ka mājas plašu atskaņotāji mūzikai piešķir pilnīgi citu kvalitāti un baudījumu, ko nespēs sagādāt neviena MP3 atskaņošanas ierīce.

2021. gada 15. februāri 15:00

SIA "KRAG RENT" – sastatņu montāža, sastatņu noma

Sastatnes ir izmantotas jau kopš laika, kad cilvēks sāka būvēt vairāk nekā vienu stāvu augstas ēkas, jo bija nepieciešams atrast praktisku veidu, kā strādāt lielā augstumā.

2021. gada 12. februāri 09:25

Kas jāņem vērā, izvēloties laminātu?

Pašlaik ir novērojama tendence, ka cilvēki savā mājoklī vēlas ieklāt pēc iespējas augstākas klases laminātu, domājot, ka šāds lamināts kalpos ilgāk. Taču tas tā ne vienmēr ir, tādēļ "Parketa salas" speciālisti izskaidro kritērijus, kuriem vajadzētu sekot, izvēloties lamināta grīdu.

2021. gada 2. februāri 17:39

"Demiurg, SIA" – jumta segumi, jumti, noteksistēmas

Jumts ir krietni vien sarežģītāks materiālu un inženierzinātnes apvienojums, nekā no pirmā acu skatiena varētu šķist. Viens no svarīgākajiem jumta elementiem, protams, ir jumta segums.

2021. gada 2. februāri 17:09

"Eirofiltri, SIA" – ūdens filtri, filtri dzeramajam ūdenim, ūdens attīrīšana

Ūdens filtri gādās par to, lai mājoklī vienmēr būtu veselīgs ūdens, kas izmaksās daudz lētāk nekā pudelēs pildītais, turklāt tādējādi samazināsies arī patērētās plastmasas daudzums.

2021. gada 1. februāri 11:50

Acu mikroķirurģijas centrs, SIA – Daktera Kuzņecova Klīnika: lāzerkorekcija tālredzībai, lāzerkorekcija tuvredzībai, lāzerkorekcija astigmātismam

Dzīve bez brillēm un kontaktlēcām: par to, protams, sapņo daudzi, kam ārējās redzes uzlabošanas nolūkos nākas tās lietot ikdienā.

2021. gada 29. janvārī 11:41

Augsta līmeņa drošības risinājumi privātpersonām un biznesiem

Neatkarīgi, vai jums aktuāla apsardze un citi drošības risinājumi privātpersonām vai korporatīvajiem klientiem, apsardzes uzņēmums EUROCASH1 piedāvās jūsu vajadzībām atbilstošus pakalpojumus. 

2021. gada 29. janvārī 11:22

Dezinfekcijas vārti Covid-19 inficēšanās risku samazināšanai un higiēnas prasību kvalitātes sistēmas modernizēšanai

Dezinfekcijas sistēma jeb dezinfekcijas ieejas vārti nodrošina pilna auguma dezinfekciju, bezkontakta temperatūras mērīšanu un cilvēku plūsmas organizēšanu. Gate0 daudzfunkcionālā dezinfekcijas sistēma palīdz savlaicīgi identificēt slimības simptomus, nepieļaujot tālāku vīrusu izplatību.

2021. gada 25. janvārī 14:36

Jaunā Massey Ferguson 8S lauksaimniecības traktoru sērija

Vairāk par Massey Ferguson lauksaimniecības tehniku uzziniet mājaslapā: www.intrac.lv.

2021. gada 25. janvārī 09:52

Skaistumkopšana mājās ar Nāves jūras minerāliem – palutiniet ķermeni un prātu

Labs sākums rūpēm par sejas un ķermeņa ādu, kā arī matiem, ir kvalitatīva, dabīga, tieši jūsu vajadzībām piemērota kosmētika. Kur to iegādāties, lasiet raksta turpinājumā.

2021. gada 25. janvārī 09:46

CarWay autoserviss – profesionālas rūpes par jūsu transportlīdzekli

CarWay autoserviss Rīgā var lepoties ne tikai ar pieredzi un profesionāliem darbiniekiem, bet arī uzticamiem klientiem, kas labprāt atgriežas atkal un atkal, jo zina, ka šeit par viņu spēkratu parūpēsies atbilstošā līmenī.

2021. gada 25. janvārī 09:05

Jaunie projekti Mežciemā – izvēlieties mājokli zaļā, labiekārtotā vidē

Ja jūs interesē dzīvokļa atrašana Rīgā un vēlaties noskaidrot, ko var piedāvāt jaunie projekti Mežciemā, tad esat nokļuvuši īstajā vietā. Šajā rakstā jums pastāstīsim par jaunu daudzdzīvokļu namu kvartālu – Merks Mežpilsēta, kas top skaistā vietā starp mežu un Dreiliņupīti.