Aktualitātes

2020. gada 23. novembrī 13:28

SIA "EF Translate" – tulkojumi Rīgā, tulkojumu cenas, tulkošanas pakalpojumi

Tulkojumi Rīgā, ko nodrošina kvalitatīvs tulkošanas birojs "DS Translate" ar vairāku gadu pieredzi gan rakstiskajos, gan mutiskajos tulkojumos, palīdzēs uzņēmuma attīstībai starptautiskā līmenī.

2020. gada 12. novembrī 16:04

SIA "Inko Lukss" – pērk mežu, atmežošana, pērk zemi 

Visiem zināms, ka meži ir viena no Latvijas lielākajām vērtībām, tomēr ir daudzi, kas to neapzinās. Var šķist, ka piederošais meža īpašums ir nekam nederīgi krūmi un veci koki, taču to patiesā vērtība nereti var pārsteigt.  

2020. gada 3. novembrī 09:45

Maisījums "GUDRIE GRAUDI" – lielisks produkts jūsu ģimenes galdam!

Otaņķu Dzirnavnieks piedāvā veselīgus, uzturvērtībām bagātus graudu, sēklu un kaltētu dārzeņu maisījumus "GUDRIE GRAUDI", kuru sastāvā ir pērļu grūbas. Tie ir vienkārši un ātri pagatavojami graudu maisījumi ar teicamas garšas rezultātu. Paredzēti putrām, salātiem un piedevām.

2020. gada 2. novembrī 09:30

Muitas Brokeri SIA "Discovery Logistics"

SIA "Discovery Logistics" muitas brokeri ļaus ietaupīt laiku – nepieciešams tikai elektroniski iesniegt vai pārsūtīt kravas pavaddokumentus – pārējās darbības paveiks uzņēmuma speciālisti.

2020. gada 2. novembrī 08:52

Kriosauna: kas tas ir un kāds labums no tās

Rūdīšana palīdz palielināt cilvēka ķermeņa izturību, stiprināt tā nervu sistēmu, palielināt imunitāti un izturību pret slimībām. Ir dažādi rūdīšanas veidi, Veselības centrs KRIOSAUNA -160 CRYO Pārdaugavā piedāvā vienu no drošākajām metodēm – krioterapiju.

2020. gada 29. oktobrī 18:19

SIA "FF International Movers" – pārcelšanās pakalpojumi, pārvākšanās pakalpojumi, transporta pakalpojumi

Kāpēc pārcelšanās pakalpojumi ir tik pieprasīti pasaulē? Jo tie ļauj maksimāli īsā laika posmā realizēt visus pārvākšanās etapus, turklāt ar minimālu pasūtītāja iesaisti. Pārceļoties ir jādomā ne tikai par mantu pārvešanu, bet arī par sagatavošanās un noslēdzošajiem darbiem.

2020. gada 28. oktobrī 13:35

SIA "Skolmeistars" – pirmsskolas izglītība, pirmsskola, privātais bērnudārzs

Bērna attīstībā ļoti būtiska ir kvalitatīva pirmsskolas izglītība. Profesionāli nodrošināta pirmsskolas izglītība palīdz veidot spēcīgu zināšanu un izpratnes bāzi, kas veicina bērna sekmes, tālāk mācoties pamatskolā, vidusskolā, augstskolā, kā arī ļauj gūt panākumus izvēlētajā profesijā un pieaugušo dzīvē.

2020. gada 27. oktobrī 14:01

SIA "SBS Group" – mērlentes, celtniecības naži, darba cimdi

Mērlentes jeb, kā tās vēl dēvē, mērīšanas ruletes, ir salīdzinoši vienkārši darba palīginstrumenti, kas nav apveltīti ar sarežģītiem mehānismiem; mērlentes lietošana ir pavisam elementāra. Tieši tāpēc daudzi nesaskata nekādus sarežgījumus to izvēlē. 

2020. gada 27. oktobrī 08:09

Zobu tehniskā laboratorija DENTALAB

DENTALAB laboratorijā strādā augsti kvalificēti darbinieki, kas spēj tikt galā ar jebkuras sarežģītības un nozīmes uzdevumiem – ātri, droši un kvalitatīvi.

2020. gada 25. oktobrī 17:28

Mūsdienīga zobu tehniskā laboratorija DENTALAB sadarbībā ar SKY DREAM CLINIC

Zobu protezēšana ir dažādu profilu speciālistu darba rezultāts: no ķīmiķa līdz datorprogrammētājam, taču ar pacientu ārstēšanu un dažādu konstrukciju izgatavošanu zobu protezēšanai nodarbojas zobārsts un zobu tehniķis. Šo speciālistu veiksmīga sadarbība nodrošina augsti kvalitatīvu ortodontisko un protezēšanas palīdzību pacientiem.

2020. gada 13. oktobrī 11:04

Kas ir SIA "API Sūti.lv"?

API Sūti.lv klienta vietā veic Fulfillment – nodrošina sūtījuma iepakošanu, uzglabāšanu un izsūtīšanu. Ja vēlies būt mūsu klients, tad vari atrasties jebkur pasaulē – mēs nodrošināsim sūtījumu iepakošanu un nosūtīšanu jūsu vietā. 

2020. gada 13. oktobrī 10:25

Kvalitatīvi datorkursi un programmēšanas kursi – SIA "Progmeistars"

Prasme pārvaldīt informācijas tehnoloģijas palielina sasniegumu iespēju – kā mācībās, tā arī darbā. 

2020. gada 9. oktobrī 11:55

Sadzīves gāzes baloni no Intergaz: ērta piegāde, droši lietot!

Izvēlies Intergaz sadzīves gāzes balonu piegādes, uzstādīšanas un nomaiņas pakalpojumus – tie ir ērti, droši un klientu augsti novērtēti Latvijas gāzes tirgū!

2020. gada 29. septembrī 17:08

Digitālais mārketings un Covid-19 ietekme – ko der zināt?

Lasi, lai uzzinātu vairāk par to, kā vīruss ir ietekmējis digitālo mārketingu, un lai zinātu, kā šīs pārmaiņas izmantot! 

2020. gada 29. septembrī 16:41

Grīdas segumi apsildāmajām grīdām – kādas ir iespējas?

Mūsdienās ir pieejami vairāki segumu risinājumi, un katram no tiem ir savas priekšrocības un arī trūkumi. Turpinājumā aplūkosim populārākos segumus siltajām grīdām, kurus cilvēki izvēlas saviem mājokļiem.

2020. gada 29. septembrī 16:03

Tulkošanas birojs "Sonkeigo"– tulkojumi, lokalizācija, kļūdu labojumi

Sonkeigo darbojas tulki, kas specializējušies dažādās nozarēs, tādēļ varēs palīdzēt iztulkot saturu, kas saistīts ar mašīnbūvi, ķīmiju, farmāciju, transportu, finansēm, elektroniku un daudzām citām jomām.

2020. gada 29. septembrī 13:29

SIA "BK Systems" – ķieģeļflīzes, apdares ķieģeļi, ventilējamās fasādes

Ķieģeļflīzes ir visā pasaulē populārs dekoratīvais materiāls, kas rada dabīga ķieģeļu mūra iespaidu. Šis sienu un citu virsmu apdares materiāls tiek plaši izmantots kā interjera dizainā, tā arī dažādos ēku fasāžu darbos, piemēram, vecinātas ķieģeļflīzes iemantojušas lielu popularitāti ēku restaurācijā un retro stila interjeru izveidē.

2020. gada 28. septembrī 15:08

SIA "B-12" – mīkstās mēbeles, mēbeļu izgatavošana, mēbeļu labošana

Izvēlēties mīkstās mēbeles nav viegli. Atrast patiesi kvalitatīvas mīkstās mēbeles – vēl grūtāk, jo cena ne vienmēr ir kvalitātes rādītājs. Turklāt, lai veikalos sameklētu tādu, gultu, dīvānu, krēslu, pufu vai citas mēbeles, kas atbildīs visām prasībām un būs konkrēto izmaksu vērtas, ir korekti jāizvērtē virkne dažādu faktoru.

2020. gada 24. septembrī 09:33

Ārsta palīgs: "Peldētprasme nebūt nenozīmē, ka neesi pakļauts noslīkšanas riskam"

Kādi ir galvenie riska faktori un biežākie cēloņi slīkšanai ne tikai Latvijā, bet arī globālā mērogā, un kas būtu darāms lietas labā, lai mazinātu nāves gadījumu skaitu, skaidro Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas docētājs un feldšeris (ārsta palīgs) ar vairāk nekā 40 gadu profesionālo pieredzi Leonīds Afremovičs.

2020. gada 22. septembrī 15:09

SIA "Abplanalp Baltic" – metālapstrādes instrumenti, urbji, frēzes

Lai metāla izstrādājumi būtu atbilstoši tehniskajām un kvalitātes prasībām, svarīgu lomu spēlē korekti piemeklēti metālapstrādes instrumenti un iekārtas, kas ir būtiska vajadzība katrā uzņēmumā, kam svarīga augsta uzticība klientu vidū. Augsti tehnoloģiski metālapstrādes instrumenti ievērojami vienkāršo darba procesu.

2020. gada 22. septembrī 09:29

SOSservice.lv – auto atvēršana ātri un bez bojājumu veikšanas

Ja esat nonācis situācijā, kad nepieciešama auto atvēršana, saprātīgāk šādus darbus uzticēt SOS serviss speciālistiem, kas ar dažādu slēdzeņu atmūķēšanu nodarbojas profesionāli. Latvijā viens no vislabāk novērtētākajiem šādu pakalpojumu sniedzējiem ir uzņēmums SOSserviss.lv.

2020. gada 18. septembrī 15:04

Restorāns "Majorenhoff" – restorāns Jūrmalā, kafejnīcas Jūrmalā

Restorāns jūrmalā "Majorenhoff" pārsteigs pat pašus prasīgākos gardēžus, jo restorāna radošā pieeja katram ēdienam ir īsts atklājums kulinārijas pasaulē.

2020. gada 15. septembrī 11:41

Kā izvēlēties piemērota tipa riepas?

Lai vieglāk būtu orientēties piemērotu riepu izvēlē, piedāvājam iepazīties ar interesantu ziemas, vasaras un vissezonas riepu testu, kas labāk palīdzēs saprast, kāds riepu komplekts būs atbilstošākais un kad to ir labāk nomainīt.

2020. gada 31. augustā 12:59

SIA "Miega slimību centrs" – miega apnojas diagnostika un ārstēšana, krākšanas ārstēšana, bezmiega ārstēšana

Regulāri miega traucējumi, krākšana, nespēks un miegainība nākamajā rītā nomoka lielu daļu iedzīvotāju visā pasaulē, tomēr vienlaikus daudzi šai problēmai nepievērš pietiekami lielu uzmanību un pat neiedomājas, ka viņiem varētu būt nepieciešama miega apnojas diagnostika un ārstēšana.

2020. gada 24. augustā 13:43

SIA "Roche Latvija" – vēža ārstēšana, vēža diagnostika, vēža gēnu mutācijas analīzes

Ik gadu diagnoze "vēzis" tiek uzstādīta miljoniem pacientu visā pasaulē, tāpēc, sadarbojoties zāļu ražotājiem un zinātniekiem, tiek veikti neskaitāmi zinātniskie pētījumi un atklājumi, lai onkoloģijas pacientiem tiktu nodrošināta arvien efektīvāka un mērķēta vēža ārstēšana.

2020. gada 18. augustā 09:10

Vasaras riepas ikdienas braukšanai 2020

Gribi uzzināt, kādas riepas ir labākās ikdienas lietošanai reālos braukšanas apstākļos? Lai salīdzinātu riepu veiktspēju uz sausa, mitra ceļa, izmērīt troksni, rites pretestību un komforta līmeni, Tyre Reviews ir notestējis vienpadsmit labākās riepas 205/55 R16 izmērā, plus labi pazīstamas Latvijā budžeta riepas!

2020. gada 13. augustā 10:57

 SIA "Tekateh" – elektropiederumi, kontaktligzdas, Bylectrica elektromateriāli

Elektropiederumi ir tās lietas, bez kurām pilnvērtīga dzīve nemaz nav iedomājama. Piemēram, tādi elektropiederumi kā pagarinātāji mūsdienu gudro tehnoloģiju laikmetā ir īsts glābiņš situācijās, kad telpā ir standartā tikai viena divas trīs kontaktligzdas, bet darbināšanai nepieciešamo elektroierīču skaits ir krietni vien lielāks. 

2020. gada 5. augustā 10:51

THERMOWHITE siltuma un skaņas izolācija

ThermoWhite ir videi draudzīga bezšuvju siltuma un skaņas izolācijas sistēma, kuras izgatavošanā tiek izmantoti otrreiz pārstrādātie materiāli – putu polistirola atgriezumi. 

2020. gada 31. jūlijā 13:24

SIA Daktera Kuzņecova klīnika "Acu Mikroķirurģijas Centrs" – lāzerkorekcija tālredzībai, lāzerkorekcija tuvredzībai, lāzerkorekcija astigmātismam

Hipermetropija jeb tālredzība (kad nepieciešamas pozitīvas jeb pluss lēcas skaidrākai redzei tuvumā) ir problēma, ar kuru ik dienas pie acu ārsta vēršas liels pacientu skaits. Mūsdienu ārstniecības iespējas, tai skaitā pacientu vidū tik populārā lāzerkorekcija tālredzībai, ļauj efektīvi un droši koriģēt tālredzību atbilstoši pacienta vajadzībām.

2020. gada 30. jūlijā 15:32

Skydas metāla ārdurvis – optimāls risinājums ikviena īpašuma aizsardzībai

Skydas metāla ārdurvis dzīvoklim un privātmājai pieejamas arī Latvijā, kur Skydas produktu izplatītājs jau vairākus gadus ir pašmāju uzņēmums SIA Eirodurvis. Plašāka informācija par Skydas produkciju pieejama mājaslapā www.skydas.lv.