Aktualitātes

2021. gada 5. jūlijā 17:59

Kapu labiekārtošana Jēkabpilī tuvinieku piemiņai un pateicībai

SIA “Kantiņi” izgatavo kapu apmales, kapu pieminekļus, akmens soliņus un citus akmens izstrādājumus, kā arī piedāvā kapu kopšanas pakalpojumus.

2021. gada 5. jūlijā 17:37

Auto noma – brīvība ceļojumos un ikdienas gaitās

Auto noma sniedz virkni priekšrocību, jo tā ir iespēja baudīt sava veida brīvību un neatkarību ne tikai ceļojumos, bet arī ikdienas gaitās – vairāk par PRIME AUTO auto nomu var uzzināt vietnē primeauto.lv.

2021. gada 2. jūlijā 12:53

Kā izvēlēties monitoru

Viss par monitoriem  kam pievērst uzmanību, izvēloties sev jaunu monitoru!

2021. gada 29. jūnijā 15:00

GARDUMGARDI svētku galdi

GARDUMGARDI piedāvā uzņemties visas rūpes par gardiem ēdieniem un skaisti klātiem galdiem gan privātos, gan arī korporatīvos pasākumos. Uzņēmums apkalpo svētku banketus gan savās telpās, gan arī klāj galdus izbraukuma banketos jebkurā klienta izvēlētā vietā Latvijā. 

2021. gada 14. jūnijā 18:06

Kāpēc izvēlēties vārtu automātiku?

Ja jūs dzīvojat privātmājā vai jūsu darbavieta atrodas slēgtā teritorijā, visdrīzāk, katru dienu jums vismaz 4 reizes jākāpj ārā no mašīnas, lai atvērtu un aizvērtu vārtus. Ja ikdienā veicamo darbu sarakstā ir arī citas aktivitātes – bērnu pulciņi, pārtikas iegāde, hobiji, tikšanās ar draugiem vai izbraukumi pie klientiem, vārtu atvēršana un aizvēršana var kļūt par visai laikietilpīgu pienākumu. 

2021. gada 14. jūnijā 14:30

Mobilo telefonu remonts

Kāda veida mobilo ierīču traucējumi ir sastopami visbiežāk?

2021. gada 14. jūnijā 09:51

Ko mums var piedāvāt viedierīces?

Ieprieciniet sevi, izvēlieties gudro palīgu darbam, mājai, izklaidei vai rūpēm par sevi un baudiet visas tā sniegtās privilēģijas! Ienāciet interneta veikalā 220.lv – tieši te jūs atradīsiet viedierīces par pieņemamām cenām un ļoti plašā sortimentā.

2021. gada 10. jūnijā 17:57

Plašs iepakojuma maisiņu klāsts – SIA "Unilevel" 

SIA "Unilevel" piedāvā plašu dažāda lietojuma iepakojuma maisiņu klāstu tirdzniecībai un pārtikas ražošanai, kā arī kvalitatīvus polietilēna maisiņus un papīra maisiņus. 

2021. gada 2. jūnijā 10:01

Kā izvēlēties īsto sakabes āķi savam auto?

Saņemot piedāvājumu ar dažādu ražotāju āķiem, pamanāms arī ir atšķirīgs cenu līmenis. Kāpēc tik atšķirīgas ir cenas? Ar ko āķi atšķiras? Kam man jāpievērš uzmanība? Tie ir tikai daži no ierastajiem jautājumiem. Tādēļ stāstīsim par to, kam kopējā piedāvājumā būtu jābūt iekļautam, kā arī par dažiem mītiem un patiesībām.

2021. gada 31. maijā 07:00

Augstas kvalitātes kokskaidu granulas un briketes, kas ražotas Latvijā

Uzņēmums "Eccal" piedāvā Latvijā ražotas kokskaidu granulas, kā arī kokskaidu briketes, uzsverot to augsto kvalitāti un lielisko sniegumu. Produkcijas kvalitāte tiek konstanti pārbaudīta, klientiem garantējot augstvērtīgas granulas un skaidu briketes, kas ir lieliska alternatīva malkai.

2021. gada 28. maijā 11:00

Pērc sieviešu apģērbu internetā – e-Kilomax.lv

Ienāc e-Kilomax.lv interneta veikalā! Jaunais veikals ir radīts, lai ikvienam būtu iespēja iegādāties apģērbus sievietēm, vīriešiem un bērniem par lietoto preču draudzīgajām cenām, izmantojot to pašu ērto pasūtīšanas un atgriešanas servisu, kā citos interneta veikalos.

2021. gada 25. maijā 16:16

Labākā tehnika mežam un dārzam – HUSIS.PRO 

SIA Kongs zīmols HUSIS.PRO ir pazīstamākais dārza un meža tehnikas veikalu un servisa centru tīkls Latvijā. HUSIS.PRO veikalos pieejams visplašākais meža un dārza tehnikas, aksesuāru un rezerves daļu klāsts. 

2021. gada 25. maijā 14:28

Kā radīt apmeklētājiem un videi draudzīgu labierīcību telpu?

Rūpējoties par savu klientu labsajūtu, ikviena uzņēmuma interesēs ir nodrošināt saviem apmeklētājiem tīras un patīkamas labierīcības, kurās allaž ir pieejams viss nepieciešamais – sākot no ziepēm un dezinfekcijas līdzekļa līdz pat tualetes papīram. Uzņēmumam "Elis" ir lielisks aprīkojums tualetes telpām!

2021. gada 25. maijā 13:52

Gaming datori un aksesuāri pilnvērtīgai pieredzei

Apmeklējiet interneta veikalu 220.lv - tieši te par izdevīgām cenām jūs atradīsiet gaming datorus, specializētos aksesuārus, mēbeles un, protams, arī datorspēles! Piedāvājumā ierīces, kuru tehniskie parametri ļaus spēlēt lielāko daļu jaunākās paaudzes videospēļu, gan arī īpaši jaudīgi modeļi īstiem profesionāļiem! 

2021. gada 21. maijā 15:20

Matu izkrišanas un biezuma atjaunošana matu klīnikā Rubenhair

Matu transplantācijas klīnikā Rubenhair tiek veikta matu pārstādīšana, atjaunošana un ārstēšana vīriešiem un sievietēm. Matu izkrišana vairs nav problēma. Matu klīnikā Rubenhair matu transplantācija notiek sertificēta ķirurga A.Miļčevska vadībā. 

2021. gada 21. maijā 11:23

SIA "FF International Movers" – kartona un plastmasas kastes transportēšanai, mantu pakošana, pārcelšanās serviss 

FF International Movers saviem klientiem un visiem industrijas pārstāvjiem piedāvā profesionālu, kvalitatīvu, daudzveidīgu un tieši pārcelšanās procesam paredzētu iepakošanas materiālu, kā arī stingras un drošas kastes. 

2021. gada 19. maijā 17:12

SIA "Eirofiltri" – ūdens attīrīšana no kaļķa, ūdens mīkstināšana

Eirofiltri atrodami filtri dažādām nepieciešamībām – lai veiktu ūdens mīkstināšanu, kā arī lai izvairītos no sadzīves tehnikas apkaļķošanās. 

2021. gada 19. maijā 10:16

Google Premiere Partneru prasības, sākot no 2021. gada

Google informējusi visus savus partnerus, ka jaunās izmaiņas atliktas līdz 2021. gadam – turpmāk uzņēmumiem, kas vēlas iegūt partnera statusu, būs izvirzītas jaunas prasības.

2021. gada 12. maijā 13:00

Atveriet durvis sportam ar SHARKY. Откройте двери в спорт вместе со SHARKY

Klubs SHARKY strauji gūst popularitāti gan bērnu, gan pieaugušo vidū, piedāvājot daudzpusīgas sportiskas nodarbes. Mūsu galvenais uzdevums ir piedāvāt bērnam daudzpusīgu attīstību, padarīt viņu stipru ne tikai fiziski, bet arī psiholoģiski. 

2021. gada 11. maijā 11:10

Aizkari – katra mājokļa rota

Aizkari ir brīnišķīgs interjera elements, kas  var būtiski  mainīt telpas izskatu - bez lielām investīcijām un remonta. Ar veiksmīgi izvēlētiem aizkariem varam piešķirt mājoklim vēlamo noskaņu, atbilstoši sezonai, modes tendencēm vai izmaiņām iemītnieku vajadzībās, gaumē un ieradumos.

2021. gada 10. maijā 09:00

Vizuālās reklāmas noformējums un pirmais iespaids

Izvēloties efektīvus komunikācijas līdzekļus un paņēmienus, informācijas nodošanas process var izvērsties veiksmīgs, un saņēmējs spēs to atcerēties un arī izmantot. Sign+Display gaismas stendi ir ražoti, lai jūs sava zīmola vēstījumu varētu nodot kvalitatīvā un profesionālā veidā. To var panākt, jau no pirmā mirkļa atstājot labu iespaidu par sevi. 

2021. gada 8. maijā 11:16

Skandināvijas kvalitāte jūsu veselībai un aprūpei

Urīna nesaturēšana skar ļoti daudzus cilvēkus neatkarīgi no dzimuma un vispārējā veselības stāvokļa, tā rada diskomfortu un satraukumu. Prāna Ko ir ekskluzīvs Abena urīna nesaturēšanas preču izplatītājs Latvijā. Piedāvājumā ir plašs urīna nesaturēšanas produktu sortiments, dažādiem nesaturēšanas veidiem.

2021. gada 7. maijā 11:59

Kas jāzina par auto pirmspārdošanas sagatavošanu un kāpēc to darīt Kurbadā

ko darīt, ja auto jums ir labi kalpojis un to vēlaties pārdot pēc iespējas izdevīgāk? Atbilde ir vienkārša – uzticiet auto pirmspārdošanas sagatavošanu Kurbada servisa centrā.

2021. gada 7. maijā 11:25

Elektroinstrumenti profesionāļiem un sadzīves vajadzībām, SILK PLASTER šķidrās tapetes

Katram amatierim ir savs iecienīts instrumentu zīmols - kompromiss starp kvalitāti un cenu, un bieži pēdējais apstāklis ir noteicošais. Tomēr, ja instrumentu izvēlas profesionālis vai uzņēmums, kura ienākumi atkarīgi no kvalitatīvi un laikā paveikta darba, meklējumi neaprobežosies ar populārajiem tirdzniecības centriem.

2021. gada 30. aprīlī 11:00

Pareiza ūdens aprite – kā izvairīties no liekā ūdens ietekmes īpašumā un ūdens ieguve no dziļurbumiem

Drenāžas caurules izmanto, lai atbrīvotos no mitruma augsnes augšējā slānī un to veiksmīgi novadītu uz grāvi, aku vai kādu citu zemāku vietu, lai nenotiktu zemes gabala un ēku applūšana. Drenāžas caurules ir izgatavotas no polietilēna un tajās ir iestrādāti mazi caurumiņi, pa kuriem mitrumam nonākt caurulē un aiztecēt prom.

2021. gada 29. aprīlī 17:33

Google jaunie pārlūka atjauninājumi ienesīs vērienīgas pārmaiņas jau šā gada maijā

Mājaslapu īpašniekiem jau tagad jābūt skaidram redzējumam par savas mājaslapas uzturēšanu turpmāk, jo jaunākās Google algoritma izmaiņas optimizācijas rezultātā skars teju visas tīmekļa vietnes.

2021. gada 26. aprīlī 08:00

Wemebeles.lv – mīkstās mēbeles

Kas palīdz pārvērst viesistabu vai guļamistabu par komforta un atpūtas oāzi?

2021. gada 20. aprīlī 13:34

KURBADS servisa centrs piedāvā pretrūsas apstrādi ar MERCASOL materiāliem

Sadarbībā ar Baltic Anti Rust Association (BARA) piedāvājam pretrūsas (antikorozijas) apstrādi vieglajām un apvidus automašīnām, kā arī komerctransportam ar Mercasol materiāliem. 

2021. gada 16. aprīlī 17:40

SIA "Autoskola" – B kategorijas tiesības, teorijas kursi, autoskolas Rīgā

Tiesību iegūšana sniedz brīvību un paver vairāk iespēju, vienlaikus ietaupot laiku. Ja esat nolēmis iegūt B kategorijas tiesības, nepieciešams mācīties autoskolā, nokārtot teorētisko un vadīšanas eksāmenu.  

2021. gada 16. aprīlī 13:26

Izšūšanas bizness mājās

Uzsākt izšūšanas biznesu mājās ir brīnišķīga ideja un sākums jauniem, aizraujošiem izaicinājumiem. Jums nav jābūt ne pieredzējušam šuvējam, ne programmēšanas ģēnijam – Brother VR/PR sērijas izšūšanas mašīnas tiek galā ar jebkuru izšūšanas projektu.