Aktualitātes

2021. gada 27. septembrī 16:31

Veidņu virsmu apstrāde kompozītmateriālu izstrādājumu ražošanā

Uzņēmumu grupai COMPOSITE ir vairāk kā 20 gadu pieredze darbā ar vietējiem kompozītmateriālu izstrādājumu ražotājiem. COMPOSITE stiprās puses ir kvalificēts personāls, uzticami piegādātāji  un plašs izplatīšanas tīkls. Uzņēmumu grupas piegādātāji un partneri ir pasaules vadošie izejvielu un iekārtu ražotāji darbā ar kompozītmateriāliem, tajā skaitā Münch Chemie International, DIAB, WELA, Ineos Composites, DUERF un citi.

2021. gada 23. septembrī 10:27

SIA “Eirofiltri” – efektīva ūdens izmantošana, dzeramā ūdens attīrīšana, tīrs ūdens birojam

Tīrs dzeramais ūdens ir liela vērtība un visas dzīvības avots. No tīra, droša un kvalitatīva ūdens pieejamības mājsaimniecībā ir atkarīga gan mūsu veselība un skaistums, gan arī sadzīves tehnikas kalpošanas mūžs.

2021. gada 21. septembrī 15:56

Kas ir liešanas epoksīda sveķi?

Epoksīda sveķi ir polimēru materiāls, kas tautsaimniecībā pieejams šķidrā veidā – sajaucot ar cietinātāju, tas polimerizējas un iegūst cietu agregāta stāvokli.

2021. gada 14. septembrī 10:14

Centrometal - individuālās un industriālās apkures sistēmas

SIA Centrometal ir uzņēmums, kas savā nozarē strādā jau vairāk nekā 50 gadu un nodarbojas ar dažāda veida apkures tehnikas tirdzniecību. Uzņēmuma galvenais mērķis ir kļūt par vadošo  “zaļās” apkures tehnikas ražotāju un izplatītāju reģionā, radot pozitīvas izmaiņas apkures tehnikas tirgū un atjaunojamo resursu izmantošanā.

2021. gada 13. septembrī 15:27

Atslēgu serviss – steidzams risinājums neparedzētās situācijās

Ja pazudušas mājokļa vai automašīnas atslēgas, sabojāta slēdzene un vajadzīgs durvju remonts, sazinieties ar Rigassosserviss.lv speciālistiem! Šis durvju serviss pieejams Rīgā un tās rajonā. 

2021. gada 13. septembrī 15:18

4 situācijas, kad var palīdzēt atslēgu serviss

Ja jūs meklējat labu SOS servisu, ieskatieties mājaslapā www.lockservice.lv! Neatkarīgi no tā, vai jums aktuāla automašīnas durvju atvēršana vai mājokļa durvju remonts, servisa zinošie meistari jums palīdzēs. 

2021. gada 13. septembrī 11:03

SIA “Demiurg” – jumta drošības produkti, sniega barjeras, jumta kāpnes un laipas

Dzīvojot privātmājā, darbu nekad netrūkst, īpaši tad, kad notiek gadalaiku maiņa. Katra sezona nāk ar saviem izaicinājumiem, un rudens ir īstais laiks, lai sagatavotu jumtu zemām temperatūrām un lielam nokrišņu daudzumam.

2021. gada 10. septembrī 13:14

SIA Ēku projekti & Pārvaldīšana – namu pārvaldība un apsaimniekošana

SIA Ēku projekti & Pārvaldīšana ar savu kvalificēto nekustamo īpašumu speciālistu zināšanām un darba pieredzi atrisinās gan mazas, gan lielas bēdas, kas ikdienā jums un jūsu daudzdzīvokļu namam ir radījušas problēmas. Nav neatrisināmu situāciju, ir tikai jāzina, kā tās risināt!

2021. gada 10. septembrī 10:35

Kas ir kvarca lampas ūdens dezinficēšanas iekārtas?

UV dezinfekcija tiek izmantota dažādiem risinājumiem –  sākot no dzeramā ūdens attīrīšanas atsevišķās, privātās mājās, līdz pat visas pilsētas ūdens apgādes dezinfekcijai un baseiniem. Kā kvarca lampas ūdens dezinficēšanas iekārtas darbojas un ko tās sniedz? Uzzini rakstā!

2021. gada 10. septembrī 10:16

Kas mēs, SIA “Otaņķu Dzirnavnieks”, esam!

“Otaņķu Dzirnavnieks” ir mūsdienīgs, starptautiski sertificēts uzņēmums, kas nodarbojas ar kravu pārvadājumiem, loģistiku, lauksaimniecības pakalpojumiem un ražošanu.

2021. gada 8. septembrī 14:24

Dažādi svari no mikrograma līdz 60 tonnām

Ja atceramies bērnības ainu par ziliem pārtikas svariem un atsvariņiem veikalā, līdz ar ietinamā papīra neatkārtojamo smaržu, ir neiedomājami, ka svari šodien var būt tik daudz un dažādi. SIA “Svaru remonts” piedāvājumā ir precīzijas svari sākot no mikrograma līdz auto svariem vairākiem desmitiem tonnu smagu kravu svēršanai. Ja ielūkojamies uzņēmuma mājas lapā, jāatzīst, ka katrā mājsaimniecībā noderētu vismaz divi no tiem, nerunājot nemaz par uzņēmējdarbību, kas saistīta ar dažādu vielu un daudzumu svēršanu, tirdzniecību un ražošanu.

2021. gada 7. septembrī 14:44

Darbs augstumā

Darbs augstumā ir viena no bīstamākajām profesijām, kas ir saistīta ar daudziem riskiem.

2021. gada 7. septembrī 13:03

Juridiskas personas maksātnespējas process

Pēc kvalificētas juridiskās palīdzības droši var vērsties zvērinātu advokātu birojā Lumos. Biroja juristiem ir ilgstoša pieredze dažādu sarežģītu situāciju risināšanā. Biroja vadītājs ir maksātnespējas procesa administrators, un biroja speciālisti praksē nodrošina dažādu juridisko personu maksātnespējas procesu vešanu.

2021. gada 3. septembrī 12:16

Kvalitatīvi logi – iespēja ietaupīt!

Šī gada drēgnais un lietainais augusts ikvienam no mums atgādina – rudens ir sācies, un ziema arī vairs nav aiz kalniem. Tādēļ ir pēdējais laiks padomāt par savas mājas energoefektivitāti.

2021. gada 3. septembrī 11:57

Automašīna – 21. gadsimta nepieciešamība

Mūsdienās ir grūti iedomāties dzīvi bez automašīnas – tas ir ērtākais un ātrākais pārvietošanās veids. Ja tu vel neesi ieguvis autovadītāja apliecību, tad izmanto rudens drēgnos un lietainos vakarus lietderīgi – iegūstot B kategorijas vadītāja apliecību.

2021. gada 3. septembrī 10:53

SmartCoffee Serviss – kafijas izbraukumu tirdzniecība, kafijas automāti un to serviss

SmartCoffee Serviss ir mobilais kafijas tirdzniecības serviss, kas rada iespēju kafiju baudīt publiskos un privātos pasākumos, kā arī SmartCoffee Serviss piedāvā pilnu kafijas automātu servisu. 

2021. gada 3. septembrī 09:56

Pirmsskolas vecuma bērnu 5 iekārojamākās rotaļlietas

Interneta veikalā 220.lv bērnu rotaļlietas pieejamas plašā sortimentā un par izdevīgām cenām. Piedāvājumā ir gan pirmsskolnieku iecienītākās rotaļlietas, gan arī daudzas citas izklaidējošas un attīstošās mantas. 

2021. gada 1. septembrī 10:14

Autoserviss Liepājā

Autoserviss Jureckis un Ko veiksmīgi darbojas Liepājā jau no 2017. gada un ir ieguvis vietējo iedzīvotāju uzticību.

2021. gada 31. augustā 14:39

SIA “ZOONA”: Radiosētas, suņu durvis, suņu dresūras siksnas

Robežas mums dod drošības sajūtu, pasargā no nevēlamiem pārsteigumiem un starpgadījumiem.

2021. gada 30. augustā 16:06

SIA "Parketa nams": terašu kopšana, terašu apstrāde, terašu eļļas

Gaumīga, moderna, labiekārtota āra terase bieži vien un visai pelnīt tiek dēvēta par ‘mājas sirdi’, - uz terases var sagaidīt saullēktu pie siltās tējas tasītes, ar draugiem baudīt nedēļas nogali, vai uzrīkot svinības par godu kādam īpašam notikumam.

2021. gada 30. augustā 09:00

Latvijā radīti ādas maki, somas un biznesa aksesuāri

TAILOR RIGA ir Latvijā radītu dabīgu ādas izstrādājumu un aksesuāru zīmols, ko savām rokām radījuši Latvijas prasmīgākie meistari un amatnieki.

2021. gada 27. augustā 14:45

Laba darba vide ceļ darba ražīgumu

Šobrīd, kad liela daļa biroja darbinieku strādā no mājām, aizvien aktuālāks kļūst jautājums par to, kāda izskatīsies darbinieka ikdiena pēc gada vai pieciem?

2021. gada 27. augustā 11:15

Aizkaru salons

Detaļām ir būtiska loma interjera dizainā – vienota un pārdomāta stilistika, krāsu harmonija, materiālu kvalitāte un darba izpildes meistarība nosaka to, vai telpā būs patīkami uzturēties un kāda noskaņa tajā valdīs.

2021. gada 27. augustā 10:15

Ventilējamā fasādes – estētisks un ilgmūžīgs risinājums

Attīstoties jaunām tehnoloģijām celtniecības un apdares materiālu ražošanā, ēkas un būves iegūst arvien drosmīgākas ārējās formas, gan arī daudzveidīgus apdares risinājumus. Ierasto tradicionālo apmetumu vai krāsojumu arī Latvijas arhitektūrā un dizainā arvien vairāk nomaina ventilējamo fasāžu sistēmas, kurās tiek izmantoti ilgmūžīgi un skaisti sienas apšuvuma paneļi.

2021. gada 26. augustā 10:34

Lauksaimniecības tehnikas iegāde – rūpīgi pārdomāts pirkums

Lauksaimniecības tehnika nav ikdienas pirkums un kalpos jums gadiem, tādēļ šis ir pirkums, kas ir rūpīgi jāapsver, lai izvēlētos ilgtermiņā visizdevīgāko risinājumu.

2021. gada 26. augustā 09:58

Dīvāni, kas nevienu neatstās vienaldzīgu!

Klientiem ir pieejama liela izvēle starp dažādiem dīvāniem  parastie stūra dīvāni, lielie U veida dīvāni, kas ir īpaši piemēroti lielām saimēm, vai tie, kuros komfortabli izgulties un pilnvērtīgi atpūsties pēc garas darba dienas. Tāpat pieejami dažādi moduļu dīvāni, kuriem pamatdaļa ir neizjaucama, taču var kombinēt ar papildu sēdvietām. 

2021. gada 26. augustā 09:25

Mēbeles pēc pasūtījuma lielām un mazām virtuvēm

Lai izgatavotu ideālo virtuvi, tiek nodrošināta telpas mērīšana, pilna projekta izstrāde kopā ar dizainera konsultāciju, pilnu un caurspīdīgu izmaksu tāmi, lielisku izgatavošanas termiņu kā arī pilnu montāžu un uzstādīšanu, jo tieši mūsu meistari to mācēs izdarīt vislabāk. Uzzini vairāk – Santasmebeles.lv!

2021. gada 24. augustā 12:10

Kā atpazīt bioloģiski audzētu pārtiku?

Cilvēki aizvien vairāk seko līdzi tam, lai produkti uz viņu šķīvja būtu ekoloģiski un dabīgi, tādēļ izvēlas iegādāties kvalitatīvus produktus, bet kā neuzķerties uz zaļmaldināšanu un atšķirt labu mārketingu no patiesi dabīga un ekoloģiska produkta?

2021. gada 16. augustā 12:23

SIA “LiiR Latvia”: mājas uzkopšana, teritorijas uzkopšana, ģenerālā uzkopšana

Kurš gan atteiktos no palīdzības, kad runa ir par mājas uzkopšanu – ikdienā veicamo darbu saraksts ir visai plašs, bet kārtības un tīrības uzturēšana prasa laiku un pacietību. 

2021. gada 10. augustā 10:09

Ar ko lētākas eholotes atšķiras no dārgākiem modeļiem?

Ja meklējat veidu, kā tikt pie moderna un kvalitatīva hidrolokatora izdevīgi, apmeklējiet interneta veikalu 220.lv! Tieši te jūs atradīsiet progresīvākās eholotes ar teicamiem tehniskajiem rādītājiem, GPS uztvērēju un citām noderīgām papildfunkcijām. Šāda ierīce padarīs zveju daudz veiksmīgāku, sniedzot patīkamus iespaidus no katras makšķerēšanas reizes!